Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is tapasztaltátok már ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltátok már ezt? Sokkal egyszerűb olyan lányokkal, nőkkel ismerkedni, aki a túlsminkelt, szolis plácacica kategóriába tartoznak, mint a szerény, nem túl kihívóan öltözködő lányokkal.

Figyelt kérdés

Régebben csak szerény lányokat szólítottam le, akik szépek, de annyira nem figyelnek fel rájuk a férfiak, de ők mind elutasítottak. Pár éve az ilyen "kislányokra" már egyáltalán nem pazarlom az időmet. Nem az a jó képű, igazi férfias pasi vagyok, de az olyan nők, akik kicsit kihívóbban öltözködnek, ők sokkal inkább szóba állnak velem. Eleinte féltem leszólítani őket, mert bunkónak és flegmának tűntek, olyan ki ha én nem csajoknak néznek ki, akiknek facebookon is vagy 100-an lájkolják a képüket, de sokkal többet érnek, mint a szerény lányok. Nem értem az összefüggést... Ők bárkit megkaphatnak, mégis engem választanak, míg a csendesebb lányok elutasítanak.


22/F


2013. jan. 1. 15:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném, hogy a legtöbb átlagos lány, aki egy tündérnek néz ki, bunkó. Akit meg ri*ancnak gondol az ember, valójában nagyon is aranyos.
2013. jan. 1. 15:46
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
öcsém ma már minden a fa.zom lájkokhoz van viszonyítva? borzasztó
2013. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A.Romanov ***** válasza:
Igen sokszor van hogy aki tündérke az bunkó az elsőre ribi kinézetű pedig tényleg egy tündér. Ismerek egy ilyen lányt, a legaranyosabb akivel valaha is találkoztam ráadásul gyönyörű.
2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon fontos összefüggés, és nagyon jó korban vagy, hogy észrevedd és ezután figyeled. A szerény, nem túl kihívó lányoknak egyszerűen nincs önbizalma - rondának, értéktelennek, kövérnek tartják magukat, és valljuk be, sok esetben jogosan. A gyűlölet gyűlik fel bennük, amit aztán adott esetben ráhánynak a férfiakra, flegmáznak, fennhordják az orrukat, csicskáztatják a férfiakat. A plázacicák pedig kiegyensúlyozottabbak, több odafigyelést kapnak, nem gyűlik a szívükben a méreg. (Persze azért ez igy egy elég durva általánosítás
2013. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kerdest egy ilyan kis mubaba irta ki:p
2013. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, megvan az oka annak, hogy a szerényebb lányok miért bunkók veled, a plázacsajoknak meg miért jössz be. Mégpedig ez: " akiknek facebookon is vagy 100-an lájkolják a képüket". Neked ez a világban a mérce, nekik is, a szerényebb lányoknak meg nem ez.
2013. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez azert van, mert az egyszerubb lanyok a szokehercegrol almodoznak es nincsenek tisztaban a sajat es masok ertekeivel. Mig a plazacicak tudjak, hogy nem minden ferfit hollywoodbol szalajsztottak es senki sem tokeletes. Persze attol meg tulzas amit mondasz, szerintem nem lehet kulso alapjan megitelni, de az teny, hogy a tapasztaltabb lanyok altalaban normalisabbak.
2013. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik bolygón éltek illetve miért kell beskatulyázni az embereket. Emberek nem dobókockák, hogy meg tudd számolni hány oldaluk van és behatárold, hogy az milyen. Néha szeretek qrvásan szexin öltözködni, máskor meg felveszek valami fiús felsőt ha pl. csak a postára vagy tescoba megyek, úgysem látja senki. Farmert nem szeretem és inkább szoknyát hordok testszínű meleg harisnyával vagy melegítőt. Néha ömlik belőlem a szó, máskor meg nem jön ki hang a torkomon. Azt meg végképp nem fogod tudni megmondani külsőről melyik lány fog megcsalni és melyik szeret. Szerintem minél több embert meg kell ismerni és inkább a stílusukra, lelkivilágukra figyelj, mint az éppen akkori öltözködésükre. Gesztusokból sokkal több minden kiderül.

Kedves vagyok mindenkivel aki nem érdemli ki, hogy bunkó legyek vele, flegma vagyok azokkal akik vagy hülyeségeket kérdeznek vagy alapból lenézően szólnak hozzám.

Nálam eddig a fekete ruhás, metálos férfiak jöttek be lelkivilágra is, de belőlük is annyiféle ember van. Nálam véletlen alakult így ki, nem az öltözködésre figyeltem.


21/N

2013. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Ez alap. Főleg ha olyan vagy mint én : kopasz, izmos, divatosan öltözködő, magára nagyon odafigyelő, az igazi külsőségek embere, akkor pont a cicalányok, kurvis nők akik nyerő választás. Viszont ez a külső azokat a zárkózott mélyen prűd unalmas családanya tipusú nőket, akik még hisznek a tündermesében meg a nagyon buzernyák szöszke herceg a fehér lovon effektusban, azok az egyetlen oriásira minden elsöprő romantikusan csodálatos szerelemre vágynak, még ha apácasorsban döglenek meg akkor is csak az aranyos fijjúkkal pakolják össze magukat, annyira fosnak mindenki mástól. Az ilyen zárkózott tök átlag visszahúzódó nők messze a legkerülendőbb kategoria. EZek válogatnak a legjobban pont a fentebbi ok miatt, mert nem csak főleg a testi élményekre, gyönyörökre, a pillanat varázsára koncentrálnak ,hanem egy rendes pali mellett akarnak bebábozódni egy életre. EZek a lányok inkább az emociónális szerényfiúknak valók. Hagyni kell őket a francba kategoria nálam. Valahogy engem ezek sokkal inkább taszítanak mint a kihívóbb, életvidámabb, nyitottabb cicanők.

Csak arról van szó,hogy zsák a foltját effektus, mindenki a magához való egyéniséget kell,hogy válassza. ne mvaló mindenkihez mindenki, főleg pszichés okok miatt nem.

2013. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg az olyantól van hányingerem, mint amiket leírtál.
2013. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!