Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan attitűdű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan attitűdű férfi mint Bridget Jones vagy Jane Austen Mr Darcy-ja?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik az ilyen férfi típús.
2013. jan. 1. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Bridget Jones az csaj nem?:D
2013. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Komplikato ***** válasza:
100%

1-es szövegértelmezés vajon mi? :D


Kedves kérdező 1db biztos létezett akiről az eredeti könyv szereplőjét mintázták.

2013. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2. Elnézést lehet én értelmeztem félre kissé másnapos fejjel:)



Kérdező: Biztosan van valahol a nagyvilágban:)

2013. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem ismerem Jane Austen Mr Darcy-t. Mesélnél róla? Vagy hogy milyen férfi típusra gondolsz?
2013. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Fogalmam sincs, egyik filmet sem láttam és azt hiszem soha nem is fogom megnézni, de ha egy kreált jellemhez kellene magam hasonlítani, akkor Richard Gere karaktere nagyon passzol rám. Már csak a Julia Robertsem kellene megtalálnom :)
2013. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Hogy naplót ír?
2013. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem, arra gondol, hogy tartozkodo, felszeg, huvos, morozus, kisse talan mogorvanak es karotnyeltnek is tunik, valojaban azonban hatalmas szive van es kifejezetten intelligens, csak nem az a tipus, aki oriasi hevvel mutatja ki az erzelmeit.


Szerintem sok ilyen ferfi letezik.

2013. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én még eggyel sem találkoztam :S

Sajnos a köreimben nincs ilyen típusú férfi

2013. jan. 2. 01:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Gábor011: igen az ilyen típusú férfiakra gondoltam.
2013. jan. 2. 02:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor boviteni kellene azt a kort, amin belul mozogsz, kicsit kitagitani a latoszogedet, uj emnbereket megismerni.


Csak igy van eselyed olyan fiuval talalkozni, akivel illenetek egymashoz.


Es azt azert ne felejtsd el, hogy a valosag nem ugyanaz, mint a regenyekben leirt fikcio! Tulsagosan azert ne ragaszkodj egy ilyen - egyebkent jol eltalalt - fikcios karakterhez!

2013. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!