Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az igazi Bridget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az igazi Bridget Jones? :D Segíítsééég!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 20 éves lány vagyok,és kb.olyan szerencsétlen mint Bridget.Nem is vagyok nagyon a film rajongója,egy barátnőm mondta hogy nézzem meg mert magamra ismernék:)Hát így is lett..

Ha randizok valakivel mindig csinálok valami nagyon égő dologot,zavaromba vicceket mesélek amin általába én röhögök( a fiú nem)és alapvető helyzeteket nem tudok normálisan leragálni(képes vagyok egy csók közben is elnevetni magam)Bár az évek során azért kicsit komolyodtam ..

Nagyon sok randin vagyok túl,mert általába a kémia meg van mindenkivel,csak nem bírják elvisleni hogy ilyen "zakkant"vagyok:D Volt egy-két kapcsolatom is..

Ez ellen mit lehet tenni? Kicsit unom már hogy nincs egy normális kapcsolatom:(


2012. ápr. 12. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez aranyos.
2012. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet még nem komolyodtál meg. Keress magadhoz való partnert.
2012. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez aranyos :D

17/F

2012. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ezek alapján amit leírtál nekem szimpatikusnak tűnsz. Fene tudja. Lehet mindig is ilyen leszel, lehet, hogy komolyodsz. Mindenesetre fogadd el magad mindenképp találkozol majd azzal aki ezt tolerálja.
2012. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:))

Próbálok találni hozzám valót csak nem egyszerű a helyzet...

2012. ápr. 12. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy olyan Darcy maci kéne melléd akit nem tudsz kibillenteni. De csakis rénszarvasos pulóverben!!!
2012. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a film nagyon sz*ar, nem bírtam végignézni, de szerintem a zakkantsággal nincs gond, olyat kell találni akinek ez tetszik.
2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen érzésem, valamit nagyon eltaláltak azzal a filmmel... :D

És ne félj, eljön egyszer az idő, amikor Hugh Grant meg Colin Firth versengenek a kegyeidért. :D

2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!