Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/hölgyek! Tegyük fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Tegyük fel, hogy megtaláltátok életetek szerelmét, teljesen megvagytok győződve arról, hogy egymásnak teremtett titeket az ég; szerintetek szép lenne/jól esne a következő mondat egy romantikus estén a fiútól/férfitől?

Figyelt kérdés

Azt is tegyük fel, hogy a fiú/férfi annyira szerencsés, hogy neki ez a kapcsolat az első, viszont úgy néz ki, hogy az utólsó, mert nagy szerelemről van szó.

Szóval, a helyszín egy szép lágy, tavaszi est, fúj a szellő, símogatja a bőrötöket és finom tavaszi, esti illat van és vibrál a két fél közt a levegő, csillognak a szemeik az esti fényekben. Hogy ez most ez egy romantikus étteremben, vagy mondjuk a városliget egyik szép pontján van, az mindegy, az érzés a fontos most és az, hogy egymásra figyelnek. Remélem, sikerült leírni, átadni valahogy ezt a romantikus, szerelmes érzést.


És akkor a lényeg, hogy ez a mondat milyen volna?

Fiú/férfi: Te vagy életem legszebb/legértékesebb ajándéka, mindigis vigyázni fogok rád, remélem sose veszítelek el! Nagyon szeretlek!


2013. jan. 1. 16:20
1 2
 1/14 okoska31 ***** válasza:
tényleg elég romantikus - csak valahogy az az érzésem, hogy egy filmből kölcsönözted. ha így van - és főleg, ha látta a lány a filmet -akkor gáz, mert nem magadat adod, nem a saját gondolatod..!
2013. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 okoska31 ***** válasza:
ja, bocs - én pasiként válaszoltam - most látom, lányokat kérdeztél..:)
2013. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem filmből van, esküszöm! Ezt én képzeltem el.
2013. jan. 1. 16:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja, semmi baj, de igazad volna, ha filmből vettem volna! :)
2013. jan. 1. 16:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon mű ez így... az én barátommal is nagy a szerelem, tervezgetjük a közös életünket pedig én 17 vagyok ő meg 18. Mégis mikor mond egy két "ismertebb" dícséretet amit pl. naponta lehet a neten olvasni szinte elmegy a kedvem az egész kapcsolattól mert nekem nem jön be ha dalszöveget vagy betanult idézetet mond el. Az érzéseire vagyok kíváncsi
2013. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha a csaj szereti a romantikát akkor persze:)

mondjuk én soha nem mennék bele ilyenbe, én nem vagyok ilyen romantikus nem is nagyon szeretem az ilyet, inkább tv elött pizzázás hülyéskedés

2013. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze, csak akkor, ha a lány is romantikus, érzékeny tipus. Viszont szerintem nem sablonos, ha meghatódva, szívből mondom neki, romantikus keretek közt, mert komolyan, őszintén így érzek.
2013. jan. 1. 16:31
 8/14 A kérdező kommentje:
*még sosem olvastam szerelmes idézeteket neten, úgyhogy betanult szövegről szó sincs, saját szavaimmal mondom.
2013. jan. 1. 16:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem szentírás amit írok most, de kicsi az esély, hogy be fog jönni.


Miért?


Mert ha ezt az első néhány randin elsütöd, a csaj úgy meg fog ijedni, hogy azonnal átrak barátzónába.

Sajnos tapasztalatból mondom, mert én is ilyen romantikus, jólelkű vagyok mindig a lányokkal és ennek nincs sikere, még úgy sem, hogy külsőre sincs szégyellnivalóm és a magabiztosság is megvan. Egyszerűen manapság ez túl sok, túl kötött, túl lelkis.


Majd 35-40 felett vissza lehet térni ezekre, addigra megsavanyodnak az emberek a sok csalódás miatt és addigra már az efféle béke, szeretet, kedveskedés lesz az igény.

2013. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem esne túl jól, mert nem szeretem a romantikát meg a tavaszt meg a romantikus éttermeket stb. Ebből csak annyi a tanulság, hogy akárhány választ kapsz, egyik sem számít, mert a te barátnődnek saját ízlése van.
2013. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!