Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi mindig megadja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi mindig megadja az első jelet? Mi szokott az lenni?

Figyelt kérdés

Azt mondják,hogy a nő visszajelzését várják. Na de egy ismeretlen férfi esetében, ha csak látásból ismerem, mi a jeladás?


Példák?


2013. jan. 1. 18:27
1 2
 1/12 ktk312 ***** válasza:
Az, hogy keresi a tekintetedet, próbál szemezni, a nő meg mosolyogjon vissza és kész.
2013. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A legelső jel, ha bámul és folyamatosan figyel téged.

Az igazi férfi amúgy odamegy hozzád és szóba elegyedik.

Bár ehhez egy minimális szemkontaktust és legalább egy halvány mosolyt gesztusként, amolyan "engedély", vagy bátorítás gyanánt dobhat a lány, hogy érezze a lehetőséget.

2013. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont ilyen válaszokat várok, köszönöm az első két kommentelőnek. Jöhet még a komment.
2013. jan. 1. 18:33
 4/12 A kérdező kommentje:

De a figyelés még olyan kevés, azt fél az ember, hogy félre érti. Valami biztos jel a figyelésnél, ami gyakorlatilag egyértelmű?!


Például, ha többször nézek rá és pont engem néz? 3-4 ilyen alkalom lehet véletlen?

2013. jan. 1. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a tömegben kifejezetten veled tart szemkontaktot, akkor azon mit nem lehet érteni?
2013. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert nem egyértelmű a szituáció. Többször kerestem őt a tekintetemmel. Felé néztem, ő meg pont felém nézett, én néztem félre ahogy megpillantottam.

Ezt töbször tapasztaltam. De ez lehet pusztán véletlen is nem de?

2013. jan. 1. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de megérzem, ha valaki figyel engem és ösztönösen arra nézek, ahonnan érzem ezt. Ha te bámultad a srácot lehet, hogy Ő is érezte ezt a fura érzést.

Egy biztos, ha Te akarsz valamit a férfitől elsősorban neked kell jelzést adni, mondjuk egy mosoly, vagy beleharapsz a szád szélébe, van aki erotikusan a szívószálát szívja, miközben szemkontaktust tart a férfival, de ez már egy durvább ismerkedési módszer és kifejezetten egy éjszakás gyors numerára való kihívásra ad lehetőséget.

2013. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem bámulom és úgy fordul felém. Amikor oda nézek, már a tekintetem az övébe fut. Nem kalandot keresek, ő sem, ezt már jól tudom, van közös ismerősünk.
2013. jan. 1. 18:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor a közös ismerősnél puhatolózni kell... :D
2013. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ragadd farkon és szobára :)
2013. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!