Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok elég jó a korosztályombéli lányoknak. És most már TÉNYLEG szeretném megtudni, hogy mi a baj velem.


Hogyan tudhatnám meg? Képet nem valószínű, hogy küldeni fogok, mert még régebben tettem fel ilyen kérdéseket, és képeket is küldtem. És azt mondták nincs velem semmi baj.


A belsőm: sok lányismerősöm azt mondja, hogy nem értik miért nincs barátnőm. Mert rendes vagyok, kedves, közvetlen, udvarias és megbízható.


Akik visszautasítottak, csak annyit mondtak, hogy nem illenénk össze. Vagy leléptek szó nélkül.

Tehát rájuk nem tudok támaszkodni.


Tudnátok valahogyan segíteni?


Lassan 25 éves leszek, tehát már nem számítok annyira zöldfülűnek.


2013. jan. 1. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kinézetre átlagos vagy és inkább a belső dolgokkal van a gond. Pl. béna a humorod vagy nincs, vannakd idegesítő szófordulataid, lassú a felfogásod, nem érted egyáltalán a célzásokat, nem mersz lépni, fárasztó vagy egy idő után, feleslegesen beszélsz hülyeségeket ésatöbbi ésatöbbi. Ezt itt látatlanban nem lehet megmondani...

Külsőre ápolt vagy, normálisan öltözöl (értsd: nem anyád adja rád a szandál-zoknit meg a mellényt) stb. ?

2013. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg csak vaktában lövöldözünk így...

Nekem van egy ismerősöm. Rendes, kedves, humoros, nagyon jó ember. Külsőre pedig helyes. Mégsem tudnék vele összejönni, mert...nem is tudom... nem is helyes, hanem már inkább szép. Nem látom benne a férfit.

2013. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Először is dolgozok, már felnőtt vagyok, tehát önállóan látom el magam.


Stílusosan öltözködök, szandál-zokni párosítás nem bejövős :P


Belső dolgok: nem tudom. Itt is csak arra tudok hagyatkozni, amit az ismerőseim mondanak.

2013. jan. 1. 19:48
 4/10 A kérdező kommentje:
2: miért nem tartod férfinek? mikor tudnád férfinek látni?
2013. jan. 1. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. A "nem illünk össze" nagyon sok mindent takarhat, akár azt is, hogy "büdös a szád, de ezt nyilván nem fogom mondani, mert nem akarlak megbántani". Nem feltételezem rólad ismeretlenül, csak most hirtelen ez jutott eszembe. :D Az emberek nem mindent mondanak ki, amit gondolnak. Meg ha még mondják is nekik, nem biztos, hogy elhiszik. Ha volt már komolyabb kapcsolatod, kérdezd meg az exedet, hogy mi az ami nem jó benned.
2013. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát sajna az exemmel is úgy szakítottam, hogy a barátság megmaradt, nem fog rólam rosszat mondani :(


ill. mondott, de azok olyan tulajdonságok, ami kapcsolat közben jönnek elő. pl. egy kicsit apáskodó vagyok állítólag. meg makacs.

2013. jan. 1. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Érdekes kérdés, nem igazán tudom a választ. Vannak férfiak, akik jóképűek, de nem érzem őket férfinak.

Pl: Hugh Grant, Robert Sean Leonard, Fenyő Iván, Pély Barna, stb...

Nagyképűen hangzik, de soha nem kellenének, mint pasi.

2013. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mint te.
2013. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehet, h nincs meg benned az a tökösség, ami a legtöbb lánynak kell.


általában a lányok szeretik a vagány, magabiztos, öntudatos fiúkat.

nem is kell olyan jól kinézni, nem kell olyan sok pénz hozzá.

2013. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!