Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerrel tudhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerrel tudhatnám meg, hogy a barátom nem csak megszokásból van velem?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 3 éve vagyunk együtt. Ő 21 én 20 éves vagyok. Ezalatt az idő alatt egyszer sem merült fel a szakítás gondolata. Viszont mostanában úgy érzem, hogy ő már nem szerelemből, hanem csak megszokásból van velem. Ha együtt vagyunk, sokszor látom rajta, hogy unottan ül és néz maga elé-sokszor témánk sincs,amiről beszélhetnénk. Általában az szokott lenni, hogy egymásnál vagyunk, tv-zünk,gépezünk, alszunk vagy mást csinálunk. Szinte ki sem mozdulunk itthonról. Komolyan kezdem azt érezni,hogy már un engem és csak megszokásból van velem. Én vagyok az első komoly kapcsolata, előttem csak ilyen pár hetes kapcsolatai voltak. Lehet, hogy fél attól, hogy ha szakít velem,akkor nem talál majd magának megfelelő barátnőt,aki úgy elfogadja amilyen?! Valaki adjon tanácsot,mert kicsit el vagyok keseredve. Előre is köszönöm!!
2012. júl. 5. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátnőd, hogy feküdjön be a psid mellé, és kezdjen támadni. Ha megszokásból akkor észreveszi hogy mást tömköd, ha meg nem megszokásból akkor kikészíti a barátnődet
2012. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb távú a kapcsolat az már nem szerelem hanem szeretet ... és mi ez hogy megszokásból??Új számomra ez a fogalom ...
2012. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű igazad van. Túl fiatalok vagytok még,
2012. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

velünk pontosan ugyanez a helyzet

korban is, kapcsolat hosszában is és a problémában is egyforma

csak én észrevettem h a barátom flörtöl is más csajjal...

szal ha van ötleted h mi legyen, vagy vki másnak...írjon és segítsen nekünk :D

2012. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó? Komolyan flörtöl más csajokkal?:O:( Én csak annyit vettem észre,hogy sok csaj adatlapját nézi facebookon,de lehet véletlenül. (Mondjuk én is sok idegen illetve ismerős adatlapját nézem,de csak kíváncsiságból) Te hogy vetted észre hogy flörtöl más csajokkal? Miben nyilvánul meg?
2012. júl. 5. 14:29
 6/9 A kérdező kommentje:
na jó, kicsit túloztam, hogy sok csajét..
2012. júl. 5. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


hát így :/

de a kapcsolatunk tényleg olyan mint a tiétek...együtt uncsi, menni nem megyünk sehova stb

persze ez nem azt jelenti h a te barátod is ezt csinálná, mint az enyém

2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom, de szerintem említsd meg a barátodnak,hogy rosszul esik az, hogy egy másik csajjal "flörtölget"..


Én meg nem tudom mit tegyek, mindig nekem kell kezdeményezni a találkozást. Ha én nem említem,hogy találkozni kéne, akkor napokig el van úgy, hogy nem is lát engem...

2012. júl. 5. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:

hát lehet h megemlítem neki... köszi :)


nálunk mondjuk ő akar minden nap találkozni, de általában úgy szoktuk h hétköznap 2 nap kimarad...a többin találkozunk


sztem próbáld meg h meddig bírja azt h nem találkoztok, aztán ha eltelik pl 3-4 nap, akkor hívd fel, és beszéld meg vele h ha nem akar találkozni, vagy nem hiányzol neki, akkor annak következményei lesznek

2012. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!