Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét után nagyon korai bemutatni a fiumat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te részedről igen,mert esetleg egy korai koppanás is lehet.Azaz nem biztos,hogy ő az igazi,lehet csak meg akar mászni nem több.
2012. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. Korai. Én a helyedben olyan 2-3 hónap után mutatnám be. Ezalatt legalább jobban megismered.
2012. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 legly ***** válasza:

Minimum 1 hónap, én azt tanácsolom


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a feleket, h ők szeretnék-e!
2012. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mióta ismered? Ha még te sem ismerted meg igazán, akkor szerintem felesleges. Az ember olyat visz haza bemutatni, akivel komolyan gondolja és úgy is alakulnak a dolgok. Nem hiszem, hogy ez 1 hét után eldönthető. 25N
2012. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de máshogy nem tudjuk elintézni hogy kettesben leszünk, csak ha hazahozom, de mindig itthon van valaki... ezért illene bemutatni
2012. aug. 7. 22:41
 7/13 anonim ***** válasza:

OFF: Legly - Miért írod oda ,hogy üdvözlettel : legly amikor mindenki látja mivel láthatóra van téve a neved? Nem a postagalambok korát éljük , nem kell a "levél" végére írni a neved... És ezt még jó páran csinálják is , ez csak engem idegesít? :|


ON: 1 hét után baromi korai . És nem hiszem el ,hogy csak így tudtok kettesbe lenni. Vagy te a kettesbe levés alatt dugást értesz? Az is korai egy hét után :D Komoly lehetsz akkor...

2012. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mutasd be és vidd haza. Miért ne? Ha szét is mentek, akkor sem lesz a hátrányodra hogy most ismeri a szüleidet..
2012. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is nyugodtan vidd haza föleg így hogy velük laksz, ilyen helyzetben mindig elöbb történik a bemutatás mint ha már külön lakik az ember. Engem is bemutatott 1 hét után a férjem.
2012. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ha nekem majd lányom lesz és az egy hete megismert paliját akarja kufircra felhozni a lakásba , biztos eltörném a kis görény nyakát...
2012. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!