Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engednétek magatokat így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek magatokat így lesmárolni? (Videó)

Figyelt kérdés

Egyedül ülsz a vonaton pl és oda jön egy srác, hogy milyen gyönyörű vagy és hasonló majd egy pillanat alatt lesmárol. Láttam egy videót erről és nem hagy nyugodni ez a dolog.. Lányok, ezt milyen körülmények közt engednétek, ....ha egyáltalán engednétek.


Video (nézd végig, benne van két részre osztva): [link] esetleg lehet, hogy ez egy előre megszervezett dolog volt?


Egy másik példa: Lányok, ha egy bulin vagy és egy jóképű srác,- aki az osztálytársad is lehetne- elkezdene feléd közeledni, táncolni veled és azt sugdosná a füledbe halkan, pl hogy gyönyörű vagy és utána le akarna smárolni, akkor hagynátok a csábításnak?


Őszinte véleményeket kérek!


17/F



2013. jan. 2. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Egy lányt egy idegen ember így lesmárolná szerintem úgy pofán gyűrné mint a huzat....

Szerintem ez a barátnője lehetett a srácnak vagy nem tudom

2013. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ahogy elnézem a srác a pua-knál alkalmazott gátlásoldó gyakorlatokat fejlesztette maximumra:).

amúgy meg simán elképzelhető,én is smároltam már le csajokat a legnagyobb f@szságok ürügyén.

a legázabb dumám amire emlékszem,hogy diszkóban megfogtam a csaj kezét,és megkérdeztem,hogy igaz az,hogy nem mersz megcsókolni?mert ezt hallottam.

és simán lekapott.

amúgy a srác a vidiben a totál zavarba hozás és a kínos feltűnés miatt kialakult "sokkot,lefagyást" használja ki,ami nem éppen egy rossz módszer.

2013. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl tegnap egy tök ismeretlen csajt kaptam le úgy, h odamentünk a barátommal és egy kamerával, és mondta, h moszáj lesz csókolóznia a kamera miatt velem... És megtette. De amúgy sem nagy cucc bárkit lekapni...
2013. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

óó de imádom ezt a srácot:) mikor Angliában voltam találkoztam vele, és a csapata többi tagjával, náluk viccesebb embereket még soha nem láttam:D

ez direkt volt így megcsinálva, ők a Janoskians akik arra mennek, hogy minnél kínosabb dolgokat műveljenek.


Ha csak úgy random odajön egy srác, aki bejön, akkor szerintem megengedném.


Buliban pedig ha ittam, akkor talán.

2013. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
mindkét esetben: pofont adnék ! a csók/puszi nálam többet jelent egy egyszerű "nyálcserénél"
2013. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ennek a srácnak hagynám, hogy lesmároljon.:P És ha tetszik egy ismeretlen srác, annak is hagynám.:P
2013. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tehát ha pl "cuki" a srác?
2013. jan. 2. 12:12
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
ha cuki akkor nem gond:) főleg hogy ez a srác azt mondta neki, hogy ő a legszebb lány akit eddig látott:D
2013. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

akár cuki, akár nem, akár ő Brad Pitt, akár nem, én úgy pofán b@sznám, hogy még annak is fájna, akinek elmeséli. :D

na takarodjon a klamídiás p*ncikban járatott nyálával a szám közeléből! :"D

viszont, h az kap le, aki nekem tetszik, akkor simán visszacsókolok. :)

L/15

2013. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
66%

A bulis téma jöhet :D

Viszont a vonatos, a csaj nem nagyon ellenkezik, szerintem tőlem olyan gyomorszájon vágást kapott volna a srác, ha cuki, ha nem :)L

2013. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!