Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem őt ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem őt ki a fejemből? Már teljesen felemészt.

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy férjes asszony vagyok. a házasságom nem igazán működik, a férjem elhanyagolt, érzelmileg, testileg. megismerkedtem egy férfivel akivel nem történt köztünk semmi, csak beszélgettünk, beszélgettünk, és bele szerettem...ez egy fellángolás, már egy éve tart a dolog. ő nem tud róla, de tudom hogy én sem vagyok közömbös számára, már történtek volna dolgok ha én nem mondom azt hogy nem. igyekszem kerülni a társaságát, és csak a férjemre koncentrálok, de nem jobb semmivel sem, mert a férjem nem mutat "javulást". a másik férfi jár folyton az eszembe, egész nap őrá gondolok, minden éjjel vele álmodok, magyarul ha nem is gyakorlatilag de minden nap vele fekszek, vele kelek. én ezt már nagyon nehezen dolgozom fel, nem értem miért nem tudom már elfelejteni. mit tegyek?
2013. jan. 2. 08:33
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat ez NEM egy fellángolás. és ha számít gyerekünk nincs, 4 éve vagyunk házasok, és 10 éve vagyunk együtt. 26N
2013. jan. 2. 08:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a férjeddel beszélném meg a dolgokat, hiszen ő a férjed és vele kell legyél...26 éves fiatal nő vagy csábítgasd el, beszéld meg vele, hogy javuljon meg és hozzátok rendbe a házasságotokat, ha nem megy vállj el tőle...annak a férfinak van valakije aki be bele szerettél? :)
2013. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Válj el, és gyere össze a másikkal. Nem is értem, mit kell ennyit agyalni rajta, ha még gyerek sincs, és a másik nem mutat semmi javulást.
2013. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs gyereked, akkor mi a búbánatos nyavalyáért vagy még a férjeddel? ilyen rossz házasságban azok a nők szoktak bent maradni, akik nem tudnák eltartani a gyerekeiket a pasi nélkül vagy azért mert félnek az egyedülléttől és hogy nem lenne segítség.


Addig lépj ki amíg a másik pasi még megvan és amíg nem csináltatsz magadnak véletlenül gyereket a férjeddel, mert akkor már sütheted.


34/N

2013. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is válj el. A házasságod szar. GYerek szerencsére nincs. Az új kapcsolat akár életre szóló is lehet, de ha mégsem, legalább nem egy megalkuvásokkal teli házasságban tengeted napjaidat!
2013. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!