Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jön be nektek a mellszőr?

Figyelt kérdés

Úgyértem ki az akit izgat, elfogadja illetve elutasítja.

Mindegy mi a válasz megy a zöld kéz. :)


2013. jan. 2. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon, engem vonz.
2013. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsi van az nem gáz, de ne legyen csubi :)
2013. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem tetszik, de ha van, akkor van.
2013. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne legyen túl sok, ha kicsi van az oké. De annyira nem vagyok oda érte:).
2013. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változó, idősebb korban (30+) többen szeretik mint aki nem. Sőt aki addig nem szerette kezd megbarátkozni vele és még olyan is előfordult, hogy egyenesen kellett, hogy legyen a pasiján egy kis szőr. Szóval ne aggódj.
2013. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
73%
Ha van van. De ne legyen olyan szőrős mint egy majom. De jobban szeretem ha nincs rajta szőr.
2013. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobbab szeretem azt ha előtte a fiú nem szedte le soha mert ugye ha borotválta akkor sokkal keményebb a szőr!

szóval nekem nagyon bejön...

2013. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha illik a férfi fizimiskájához, akkor még izgató is tud lenni (persze ne olyanra gondolj, mikor a gallér felett kikandikál a szőr). Viszont van a másik kategória, akiknek kb pelyhedzik az álluk, és valószínűleg a mellkasukon sem leledzik túl sok szőr, de ezzel sincs semmi baj, mert nem is várná el senki, hogy egy kész esőerdő legyen az ingjük alatt.


Szóval nekem mindkét véglet bejön, ha illik a pasihoz. :)

2013. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek, kösz mindenki válaszát.
2013. jan. 2. 10:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, hogy én szőrtelen férfival nem bírnék együtt lenni, nálam alap, hogy mindenhol legyen belőle.

23/L

2013. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!