Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: ki az aki képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: ki az aki képes normálisan elbeszélgetni egy 18 éves, helyes sráccal, anélkül, hogy egyszer csak szó nélkül eltűnik?

Figyelt kérdés
Mert eddig azt tapasztaltam, hogy csakúgy lelépnek és ez rosszul esik. A korotokat is írjátok le kérlek.

2013. jan. 2. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

rendben, gyere:)

16

2013. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

attól függ miről..

18

2013. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen,az sem mindegy miről szeretnél beszélni,én pl tökre utálom ha jól elbeszélgetek egy sráccal és hirtelen elkezd perverz dolgokról kérdezni,pedig először beszélünk,én ilyenkor nem szoktam visszaírni...
2013. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy lelépnek, akkor szerintük nem vagy annyira helyes.
2013. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, nem perverz dolgokról akarok beszélgetni, hanem teljesen normálisan, mint 2 értelmes ember.
2013. jan. 2. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy unalmas vagy?!

17L

2013. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nekem még 1x nem volt ilyen.
2013. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én gerinctelenségnek tartom, hogy valaki csak úgy lelép szó nélkül. Ha engem zavar egy fiú viselkedése beszélgetés közben (legyen szó akár perverzitásról) akkor is kinyitom a szám, és teljesen kulturáltan mondom el neki, mennyire bénán viselkedik.


Ha tényleg normális beszélgetést kezdeményezel egy hölgyeménnyel, és ő szó nélkül faképnél hagy, akkor nem veled van a probléma. Két lehetőség van:

1. vagy a témáid unják, mert mondjuk egyből égre-földre dicséred őket parasztosan - bár ezt a fogalmazásodból nem gondolnám

2. vagy a ........... témáid unják (:P), mert műveletlen cicababák, akik a tükör előtt nőttek fel.


Nos, én így gondolom :) Viszont bárhogy is legyen, szemét dolog csak úgy lelépni.


22L

2013. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
én azt gondolom hogyha nem szimpi mondom hogy inkább hagyjuk.de alapjáraton mindenkivel elbeszélgetek!:) 16
2013. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Beszélünk? :)

2013. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!