Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sdan kérdése:

Nagyon megtetszett egy fiú, de el szeretném felejteni, mert tudom, hogy én nem jövök be neki. hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nézz más fiú után. foglald el magad valamivel, mondjuk tanulás
2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszíróval! Keress tényleg valaki mást ne szenvedj!!!
2013. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudnád kiverni a fejedből, ha soha többé nem látnád... az hogy minden nap látod, csak önkínzás :(
2013. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Velem is ugyan ez volt es pluszba meg az osztalytarsam is... Lehet gyerekes,de probalj keresni benne olyat hogy megutald! Mondjuk en rajottem hogy egy bunko paraszt,es meg csesztet is szoval mostmar levan tojva.. :) Azt h te probalod megutalni nem kell a sracnak is kimutatni! Hajra! :)
2013. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. febr. 16. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!