Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szopjak? Jön ösztönből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szopjak? Jön ösztönből vagy tanulni kell?

Figyelt kérdés
barátommal több mint 1 éve járunk és úgy gondoltuk illene már bármiféle szexuális kapcsolatot létesíteni de én nagyon félek! teljesen tapasztalatlan vagyok...
2013. jan. 2. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj Rajta.Hidd el jön az magától!
2013. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyakorolj pálcikás jégkrémen. Mondjuk télen nem ez a legjobb, de hát ... jó szopásért mindent. :D
2013. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:
banánon inkább... jobban is hasonlít, plusz nem rontja a fogakat;-)
2013. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 okoska31 ***** válasza:
ja, és akkor csinálod jól, ha a banánon nincs fognyom...
2013. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, de a banán az olyan snassz. :D
2013. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 okoska31 ***** válasza:
a farok is...:)
2013. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első alkalom előtt nem szeretek tanácsokat osztogatni, mert tényleg jön ösztönből. Arra figyelj, hogy a fogad ne érjen hozzá, egyébként meg csináld úgy, ahogy jön! A lányoknak ehhez tehetségük van szerencsére. ;)
2013. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 okoska31 ***** válasza:
az jutott eszembe, hogyha azt mondjuk, hogy tanulni kell, nem ösztönös, akkor mégis HOL illetve HOGYAN akarod MEGTANULNI? mert már van barátod... azért elmesélni, hogyan is kéne....
2013. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis tanulni is kell. De úgy a legcélszerűbb, hogy amikor csinálod, a barátod mondja, mi jó neki és mi nem, így tudni fogod úgy csinálni, amit a legjobban szeret.
2013. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 okoska31 ***** válasza:

kedves utolsó: bocs, de ez szerintem alap, hogy vezetik egymást, főleg a kezdőket az ágyban a párok.


a kérdező is inkább arra lehetett kíváncsi, hogy mivel még nem csinálta sosem, így égni sem akar - ezért mit tudna tenni az ügy érdekében. az pedig már lejárt válaszlemez, és többször is leírtuk (keresés funkció), hogy az első alkalommal nyilván nem lesznek a srácnak nagy elvárásai, sőt, ha neki is az első, akkor örülni fog, ha fél percig bírja a szájában...

2013. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!