Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok olyat álmodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok olyat álmodni reggelente h semmiképp nem akartok felkelni csak h ne legyen vége az álomnak?

Figyelt kérdés
Pl együtt vagytok egy csajjal akivel minden nagyon jó.. én ilyenkor sose kelek fel, csak azért h ne legyen vége :D
2012. szept. 7. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nálam elég gyakran :)

Habár az enyémek bonyolultabbak.

2012. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam már így, csak én pasival (lány vagyok). De sajnos felébredtem, pedig rohadt jó álom volt. Csak kér, hogy nem a valóság... :(
2012. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jah pasikkal nekem is van ilyen :)
2012. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de tényleg nagyon jó érzés és utánna mindig próbálok visszaaludni h folytatódjon, ami sokszor sikerül is :)

de utánna visszagondolva a való életben ha ugyan ez lejátszódna sztem nem lenne ilyen fura jó érzés :D

2012. szept. 7. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszer, lánnyal. Egész nap vigyorogtam, mint a vadalma, és minden összejött, amibe belekezdtem.
2012. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
persze. valamék nap azt álmodtam h a GYIK szervergépeit lövöm szét 1 shotival :)
2012. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

igen, én is erre gondoltam, hogy némely álomból szinte eufólikusan ébredek fel, de ha a valóságban történne meg nem lenne ekkora nagy varázsa

nem tudom mitől van, de egy ideig visszagondolva az érzésre még jó. csak hát szomorú, hogy tudom ilyen sosem lesz igazából :S

22L

2012. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyetértek :)

Viszont az jó h legálább álomban megtörténik és így is tök szuper.

Am én fiú vagyok

2012. szept. 7. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Velem is szokott ilyen lenni, van hogy sikerűl is és az tök jó.

:D

2012. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
meg velem még akkor fordul elő amikor megfogadom h ma nem alszok sokáig aztán emiatt muszály :D
2012. szept. 7. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!