Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik jobb, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik jobb, ha nem akar megbántani, vagy, ha kerek-perec megmondja a lány, hogy nem jöttök be neki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb mindig rájövök, hogy a 2. eshetőség jobb lett volna.

De persze ne bunkón mondja.

2013. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
engem egyszer utasitottak vissza ugy hogy kerek perec megmondták.. nagyon rosszul esett.. inkább kertelj ilyenkor valamit ne törd össze szegény srác szivét
2013. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
mondja meg ferdítés nélkül, de persze ne tahón. az ,,aranyos vagy, meg bírlak, de...`` szöveg nem ér egy kalap szart sem
2013. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ktk312 ***** válasza:
66%

Kerek-perec finoman tálalva. Mondjuk nekem jobban esne, ha azt mondanák, kicsit gyengédebb hangon:

Bocs, de nem tetszel/nem vagy az esetem.


De az h a képembe röhögnek vagy röhögve mondják h nem. Én meg visszanevetek :D Szerencsétlennek azóta sincs barátja és látom h érdeklődik irántam xd ELBASZTA! :P

2013. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondja meg, minthogy direkt kerüljön és mindenféle hülye kifogásokat találjon ki.
2013. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondja meg kerek-perec és tovább tudok lépni, utálom az olyanokat, akik nem képesek normálisan megmondani, mert hogy nem akarnak megbántai -.-. 20/F
2013. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet akkor, ha pl. hasonló érdeklődési kör / hobbi miatt ismerkedtetek meg és elkezdtetek barátkozni, de bejön a lány és kicsit rányomultok. Viszont ő csak barátságot szeretne. Akkor a barátságnak is annyi?
2013. jan. 2. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, ha ilyenkor nem kertelsz, hanem megmondod mi a bajod a sráccal. Utálom azokat a nőket, akik inkább kertelnek, mert nem szeretnének megbántani. Ezzel sose értek el még semmit, hetekig azzal gyötörtem magam, hogy rájöjjek, mi lehet a baj. Akkor legalább tud változtatni az illető, és a következő lánnyal szerencséje lesz. Így viszont sorban fogja a lányoknál ugyanazokat a hibákat elkövetni.


Persze a változáshoz az is kell, hogy legyenek a srácnak golyói, merjen változni, ne pedig az ágya alatt sírjon esténként...

Akinek ez nem megy, az szerintem ne menjen nő közelébe.

2013. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ÉN egyetemen ismertem meg egy lányt, 4 hónapja. Jól megvoltunk, kedves volt hozzám, én rányomultam de ő nem reagált szinte semmit a "maradjunk barátokon" kívül.

Aztán később egy csavar következtében mégis úgy gondoltam hogy lehet valami, de akkor is csak egy "hááááát nem nagyon van időm"-öt kaptam a meghívásra.

Qrva sokat törtem meg bántottam magam amiatt, hogy nem tudtam mit rontottam el.

Jobb, ha megmondod neki még most.

2013. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
kerek-perec még az elején, finomkodás nélkül nyomatékosítsa ,hogy se nem most, se nem később! sajnos kerültem már olyan helyzetbe, hogy félreértés történt mert a kedves leányzó meglehetősen félreérthetően és ellentmondásosan viselkedett. mondanom sem kell, hogy ku*rva szarul jött ki! lehet, hogy jót akart, de így okozott csak igazán fájdalmat.
2013. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!