Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi rabot akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi rabot akar csinálni a feleségéből, vagy párjából?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem,hogy uralkodni akar rajta.Sokat olvasni ezen az oldalon is,hogy a férj magához láncolja az asszonyt,elmarja a barátait az örökös féltékenykedésével és eléget mögötte minden hidat.Itt különösen azok vannak nehéz helyzetben,akik mellett a családjuk sem áll ki,mert pl alkoholisták a szülők és egy olyan környezetbe nem akar visszamenni.Tényleg minden férfi ilyen alantas?Én nő létemre nagy szabadságigénnyel rendelkezem és utálom,ha valaki rátelepszik az életemre,sosem tűrném meg,hogy bárki is parancsolgasson nekem,még a páromnak sem,pedig őt mindennél jobban szeretem.A szüleimmel is pont emiatt nem jöttem ki,különösen apámmal,mert mindent,de tényleg MINDENT szabályozni akart,még azt is,hogy törlöm ki a se.ggem.Nagyon rossz a viszonyunk.Munkában is az olyanokat szeretem,ahol én osztom be az időmet és nem parancsolgat senki.Ha valakinek alá vagyok rendelve,úgy érzem,elveszett a személyiségem és az már nem én vagyok.Hülyén fogalmaztam meg,de így érzem.Nem tudnék eltartott nőként élni,htb-ként,mert szerintem az az élet céltalan és számomra értelmetlen.Sokan mondták,hogy uralkodó típus vagyok és ez személyiségtesztekben is kijött,nem is egyben,nem is kettőben.Szerintetek így lesz problémám a párkapcsolatomban?Ugye vannak itt még olyanok,akiknek nem csupa megalkuvásból és kompromisszumból áll a házassága,vagy a párkapcsolata,hanem boldogan élnek egymás mellett?

2012. dec. 31. 16:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sokan mondták azt,hogy egy férfi nem fogja eltűrni,ha nem uralkodhat felettem.Lehet,hogy kicsit gyerekes probléma,amit leírtam,vagy nem az,nem tudom,de nagyon bánt a dolog.
2012. dec. 31. 16:16
 2/15 A kérdező kommentje:
22n
2012. dec. 31. 16:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismét meglepődhetünk, hogy nem tökéletesen egyforma uniformizált emberek vannak, hanem mindenki más. Így a férfiak is különböznek egymástól. Az egyik tényleg nem viseli el, míg a másik örömmel.
2012. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Köszönjük az általánosítást:)

Mi már csak ilyen alávaló szemétládák vagyunk!


(egy boldog házasságban élő 30 ffi)

2012. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tisztelet a ritka kivételeknek:)Nem azt mondtam,hogy mindenki ilyen.De akkor is sok ilyen rémtörténetet hallani.
2012. dec. 31. 16:19
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem kotelezo ilyen kapcsolatban elni. Engem nem lehet "rabositani", mert nem hagyom magam, mas meg hagyja - az o dolga, de ne sirjon miatta. Ennyi.
2012. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként nem férfi-nő kérdés, hanem személyiség. Aki dominánsabb, szabadosabb, az nem fog kijönni egy hasonló személyiséggel, mert állandó lesz a feszültség és a harc.

Egy gondoskodóbb, szubmisszívebb típusú férfivel nem lesz gondod.

2012. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem, nem minden férfi ilyen, de az kétségtelen, hogy sokszor egy párkapcsolatban megy a hatalmi harc, aztán kialakulnak a viszonyok.
2012. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy sok ilyenről hallani, mert ennek van hírértéke - illetve ez egy panaszkodós oldal. Nem túl életszerű itt egy olyan kérdés, hogy "Tökéletes harmóniában élünk a férjemmel, mit csináljak?".
2012. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írja senki, hogy "remek férjem van, olyan boldog vagyok", mert ez az oldal nem erre szolgál. De természetesen vannak jó házasságok.
2012. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!