Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ítélkezhet bárki is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ítélkezhet bárki is ezen az oldalon a beíró srácokon, mikor nem is láthat bele az életébe?

Figyelt kérdés

Aki legalább minimális ideje figyelemmel kíséri a Gyakori Kérdések íratlan törvényeit, az tisztában van vele, hogy aki itt le meri írni a problémáit a lányok terén, az nem sok jóra számíthat. Kegyetlenül megkapják a beosztásukat és ki is gúnyolják őket. Valamint össze is hasonlítják őket a sikeresekkel, akiknek ezzel nincs problémájuk és ezen esetekben szintén következik az ítélet.

Én azt gondolom, senkinek nincs joga ítélkezni. ahogyan észrevettem, sokkal bonyolultabb a való élet, mint ahogyan itt sokan beállítják. Senki nem tudhatja például, milyen volt az előélete az illetőnek, milyen tapasztalatokat szerzett. Nem ismerhetik a próbálkozásai számát, sem azok minőségét, körülményeit.Nem tudhatják, milyen társas, szociális élete volt/van.

Ezen kívül, azt vettem észre, hogy a sikeres srácok komoly része nem tanulta a tudományát, hanem olyanná vált, amilyen. Van, amelyikük olyan vonzerővel bír, ami önmagában elég, mások irdatlan mennyiségű szociális körrel rendelkeznek, megint mások olyan foglalkozást űznek/olyan környezetben mozognak, ahol adják magukat a helyzetek.

Egyszóval hogyan lehet pár mondat alapján megítélni másokat, amikor ehhez az egész életét kellene ismerni?



2013. jan. 2. 21:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Akkor miért írnak ide? Várnak egy választ véleményt. Én nagyrészt próbálok mindenkit bátorítani. Kor nélkül írok mert akkor csak kiröhögnének hogy 15 évesen miket írok:)
2013. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
na igen de akk ezek az emberkék mért kérdezik hogy :"milyennek gondoltok?"azt ír magárol pár sort esetleg benyom egy képet...? na mind1 én azért probálok segiteni vagy építő kritikát adni nekik:) de az a szomorú hogy nincs más akitől ezeket megkérdezhetnék?csak itt idegenektől...mondjuk jo a külsőt azt rendben van mert arra a haverok csak nem mondják hogy fúú apám de szarul nézel ki:)na de eltértem kicsit..:P
2013. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
Pontosan:) Lehet hogy nincsenek barátai. Vagy ha vannak nem meri megkérdezni:) Lehet hogy lelkileg összeomlott és reméli hogy itt majd támogatják. Én mindig próbálok segíteni. De mikor meglátom hogy miket írnak ideges leszek.. Sokan ide csak mocskolni járnak. De kitudja a kérdező fejébe mi játszodik le. 15/F
2013. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

"de az a szomorú hogy nincs más akitől ezeket megkérdezhetnék?csak itt idegenektől.."


Na, itt most nagyon rátapintottál a lényegre! Sokuknak nincs más szocköre, csak a GyK. És ez tényleg elég szomorú.

2013. jan. 2. 21:58
 5/51 A kérdező kommentje:
Mi játszódik le az én fejemben? Nagyon egyszerű, az, hogy jobb őszintén kitárgyalni ezt a kérdést, mint hallgatni róla.
2013. jan. 2. 22:00
 6/51 anonim ***** válasza:

"le meri írni a problémáit a lányok terén" --> azért, mert ez általában abban nyilvánul meg, hogy minket, lányokat lehordanak a sárga földig, és az egész életükért minket tesznek felelőssé. amikor meg valaki azt írja, hogy nézzen egy kicsit magába, vagy próbáljon változtatni, akkor kiakad és elmondja mindennek az illetőt. pedig azért valljuk be, akit folyamatosan, minden alkalommal elutasítanak, az valamit nem csinál jól.


akik meg normális kérdést tesznek föl kulturált hangnemben, és mégis ilyen válaszokat kapnak, hát... sajnos ezt bele kell kalkulálni :/

2013. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

Hát már ne is haragudj, de amikor a 100. miért ilyen szemetek a nők, miért nem kellek nekik kérdést olvasom és az illetőről kiderül, hogy nem is próbálkozik, azzal mégis mi a francot lehet kezdeni?

Senki nem fog neki csajt teleportálni.

2013. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

A kérdésed szövegezése alapján úgy gondolom, egy normális ember vagy. Akkor miért nem látod át, hogy a sok égbekiáltó baromságra csak úgy lehet reagálni,ahogy teszik ezt. Aki meg normális kérdést tesz fel, általában kap is normális válaszokat.

Mivel anonim, így vonzza a kamu és trágár dolgokat. Ezt tudomásul kell venned, ha itt bóklászol.

A normálisan válaszolóknak pedig abból a kevés információból kell a helyes választ megadni, amit a kérdező elmond.

Akkor most mi a kérdésed? a

2013. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
És az ide író srácok milyen jogon ítélkeznek egy teljes nem fölött(nők)? "Minden nő csak a külsőt nézi, csak a tahók kellenek nekik, csak a pénz számít" ismerős?
2013. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
68%

Erre mit válaszolnál?

Meleg kérdés! Meleg fiúk, ti szoktátok a szex olyan formáját alkalmazni, amikor a makkjaitokat és a farkatokat egymáshoz dörzsölitek? Herezacskóitokhoz dörgölitek a makkot stb.

Ez nem a meleg kategóriában van!

Tedd meg, hogy válaszolsz rá. De lássuk azt, hogy ez a te válaszod.

2013. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!