Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok magatokhoz (link)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok magatokhoz (link)?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=PJASSy3EdG4


ez a videó egy olyan sorozat része, amely szembesíti a társadalmat önmagával, mintegy tükröt tartva elé

ez a rész éppen erről az oldalról szól, és az itt feltett értelmetlen kérdésekről...remélem, sok olyan itt kérdezgető megnézi végig, és elgondolkodik rajta, főleg a videó utolsó mondatain! várom a véleményeket, hozzáfűznivalókat!


2009. aug. 26. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
és te mit szólsz a te hülyeségedhez ?:) ez se értelmesebb, mint bármelyik másik kérdés amit ott emlegetnek..felesleges
2009. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kész:P
2009. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Adom,főleg a végét.Teljesen igazuk van.Szerencsére én azon kevesek emberek közé tartozok.
2009. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..


+ még vagy 10 kérdéshez be volt linkelve

2009. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ebből is látszik, hogy én nem nézem sűrűn az oldal szex topicját...
2009. aug. 26. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem nézed sűrűn az oldal szex topicját, akkor mire ez a felháborodás?
2009. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

miért kell mindenbe beleötni? épp azért nem nézen sűrűn, mert ha hetente egyszer idekattintok ezt látom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


akkor szerinted miért nem nézek be ide sűrűn?

2009. aug. 26. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
már unalmas ez a videó. egyet értek vele, de már annyiszor belinkelték... csöppet sem eredeti. és nem értem, miért nem lehet utánanézni, mielőtt kérdezel, hogy csak 30, vagy pedig már 50 ilyen kérdés volt előtted...
2009. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megértem az aggodalmaidat, de el kéne fogadnod, hogy ezt a weboldalt a társadalom salakja (is) látogatja
2009. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne egyedi a videó? Tökre igazuk van. Sok kis sz*r takony tizenéves azt hiszik, már felnőttek, mikor még javában a baba meg a kisautó kéne a kezükbe, nem f*sz, meg cigaretta. Szóval mit szólok? Azt hogy igaz a videó, és hogy én sem tartozok közéjük, mert nem vagyok sem zebra,sem fagyi, sem tizenéves nyúlszindrómás( aki ismeri a videót,érteni fogja).
2009. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!