Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megúntam már a jóbarát szerepé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megúntam már a jóbarát szerepét! Mit tegyek, hogy kitörjek belőle?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, nem nézek ki rosszul(sőt...)( simán merem állitani, pedig nem vagyok egy ömbizalombomba) magas vagyok(1,80 fölötti), kifejezetten humoros alkat vagyok( és nem a favicc tipusból) adok magamra is, járok bulizni is de mégsem volt soha barátnőm...nem értem mi a f.szomért közelednek a lányok felém mindig csak jóbarátként...eleinte még azthittem h ez normális dehát ahány lányt ismerek mindegyikkel csak a jóbarát fokozatig tudtam eljutni...tudjátok milyen szar amikor elmész bulizni 2-3 szuperjó csajjal és ülünk egy asztalnál, iszogatunk, dumálunk(néha még smárolunk is, kérdik h nem kérsz egy puszit, s akkor mándom: hááát, ahmár megkérdezted...:D... és akkor egyszercsak kezdik, hogy jajj ottvan ez a pasi meg az a pasi és nem akarom látni mert elrontja az estémet mert ő nekem fontos és ő meg ésre sem vesz engem(mondja ezt a csaj...ilyenkor belülről feltudnék robbanni), mit tudjak csinálni, hogy végre már ne barátként tekintsenek rám, akin csak esetleg kisirják magukat v. elmondják, ami bántja a lelküket -.-ne értsetek félre én ezt a szerepet is elvállalom, de akkor ne csak ennyit kapjak...ezzel nem elégedek meg...más sem elégedik meg...nekemis kéne egy barátnő...mi a f.szért nem kapok?

Bocsi az egy-két csúnya szóért, dehát egy ennyit gondolom elnéztek...



2013. jan. 3. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha olyan vagy, amilyennek leírtad magad, semmit nem kell csinálni, az idő megoldja.
2013. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh van egy kis bökkenő, ami most jutott eszembe...azok a csajok akikkel eljárok bulizni...azok az osztálytársaim
2013. jan. 3. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Mire vársz még? Talán arra, hogy majd a csaj felajánlja magát? Tegyél érte, légy már olyan kemény férfi mint ahogy írsz.

Lépj az ügyben.... S bizony ebben benne van az is, hogy pofára esel, s nem biztos, hogy utána már velük jársz bulizni. S ettől bizony tartasz. De kockázat nélkül nincs győzelem.

2013. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez rendeben is van...de mondtam az nem számit, hogy ők az osztálytársaim? Mert nálunk ahogy látom nem nagyon jár osztályon belül senki senkivel...:S
2013. jan. 3. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Az a baj, h szimplán egy szerencsétlen vagy, ennyi.

Nem értesz a nőkhöz.

2013. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ha én szerencsétlen vagyok akkor te s.ggfej vagy-.- Lehet, hogy igazad van, én szeretem az őszinte embereket, de akkor legalább segits.
2013. jan. 3. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd el randira. Kérdezd meg tőle, hogy elmenne-e veled vacsorázni, kávézni, sétálni, akármi. Ne csodálkozzál, a lányok ilyen nyivákolósok manapság. Ne töketlenkedj, addig, amíg nem vagy határozott, kéretni fogják magukat. Hívd el! Vagy pedig keress olyan lányokat, akik nem húzzák mások agyát. Az sem rossz megoldás.
2013. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok: Nem számít, hogy osztálytárs vagy sem. Az harmadlagos. Az esetleg akkor lehet gond ha szakítás lesz a vége.... akkor is az első három napban csak.


Jól írták itt fentebb, s én is ezt mondtam. Lépj, határozottan. Csak a kiszemelt lányt hívd el. Ne mindet!! Ez nagyon fontos, s már a meghívás is egyértelmű legyen, hogy nem bandázni akarsz. Pl.: mit szólnál ha CSAK MIT KETTEN elmennék délután valahová? Mit szólnál egy palacsintához/sütihez/sétához/kiállításhoz? (Amit akarsz azt mondj.) S légy laza, ha nemet mond, akkor mond: "Ok, egy másik alkalommal esetleg?" S ha itt is ellentmond, akkor tudd, hogy ez ennyi volt, s legyél elegáns. Vedd tudomásul. Sok sikert.

2013. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!