Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Belemennétek olyan kapcsolatba egy fiúval, akivel csak barátok vagytok, de néha jó vele együtt lenni, bújni egymáshoz meg heves smárolásokba kezdeni?

Figyelt kérdés
Közben mind a ketten élitek a saját életeteket, szabadon randizgattok másokkal is, de ha úgy van kedvetek együtt vagyok egy kicsit. (szex nem feltétlenül kötelező)
2013. jan. 3. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem
2013. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Én ilyenben vagyok,de bújás úgy nincs,max csók és szex közben....Szóval nagy ölelkezések nincsenek.


Randiznék szerintem ha lenne kivel,de nincs.Amint találnék végre jobbat,tuti őt hagynám....

2013. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek átnevezni egy barátságot? Főleg ha nem vagyok az a típus, aki ennél többet csinálna szerelem nélkül.
2013. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bele.
2013. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belemennék, de ha jó lenne vele "heves smárolásokba kezdeni", akkor ez már rég nem barátság.
2013. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én,most kaptam az egyik barátomtól ilyen ajánlatot,hogy ha már nem leszek a barátommal,akkor lefeküdhetnék vele. Nem mennék bele!
2013. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!