Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyat béna vagyok. Bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyat béna vagyok. Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az előző "barátom" miatt annyira kicsi lett az önbizalmam, hogy már nagyon észre se veszem, ha bókolnak. Szilveszterkor csináltam egy bulit, és nagyon rossz volt eleinte a kedvem... Nem vagyok nagy piás, sosem voltam még ezelőtt részeg. Azt mondták, hogy igyak, és jobb lesz a kedvem. Szóval ittam. Eleinte jobb lett a hangulatom, csak a végén lett nagyon rossz, mert rosszul lettem. Nagyon szédelegtem, és egy srác odajött hozzám. Tartott végig, hogy ne essek el, és lesmárolt. Azt hittem, hogy csak kihasználja, hogy alig tudok magamról, de utána megkeresett neten, és elkérte a számomat is. Szívesen találkoznék vele. De magammal vitatkozom :D Először úgy gondolom, hogy igen, bejövök neki, hiszen keres, és elkérte a számom. Aztán előjön az önbizalomhiányos felem, aki úgy van vele, hogy biztos csak bemesélem magamnak, hogy érdeklem. Szerintetek?


2013. jan. 3. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki,de az ágyig ne siessetek:)
2013. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemeséled magadnak, hogy megkeresett, és elkérte a számodat, vagy tényleg megtörtént?
2013. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani hogy bejössz neki és miért lennél béna??
2013. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg megkeresett :D Az ágyig nem rohanok, tekintve, hogy nem feküdtem le az előző barátommal sem, és ő volt az első...


Nem tudom bénának érzem magam. Még nem kérdezte meg, hogy találkozzunk-e, és félek, ha én kérdezném meg, akkor azt gondolná nagoyn nyomulok.

2013. jan. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!