Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kell neki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell neki komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy "pasim". Illetve nem az... Én nagyon szeretem, és ő ezt tudja is. Hónapok óta húzzuk egymás agyát. Legutoljára egy házibuliban miatta nagyon lerészegedtem, mert megint másokat taperolt előttem. Nagyon kiütöttem magam, és valami srác taperolt... Nem akartam, de nem tudtam mit csinálni, alig álltam a lábamon. AKkor láttam az arcát, és fájdalom ült rajta. Emlékszem rá. Nagyon rosszul voltam, és ő segített végig. Aztán azt mondta, tudja, hogy miatta van velem az, ami. Hogy tudja, hogy szeretem, de ő nem akar kapcsolatot, sem kötöttségeket, de szeret. És ezt ki akarja nekem mutatni, azt akarja, hogy boldog legyek. Azt mondta nincs neki senki más most, csak én. De nem értem miért nem akar velem járni. :(


2013. jan. 3. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ez veszett ügy.. sajnálom..:(
2013. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"De nem értem miért nem akar velem járni."

Naná majd hülye lesz a srác. Iszol, mindenki letaperolhat, és még nem érted miért nem akar veled járni?

2013. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó, a srác taperolt először másik csajt!!!! nehogy már ő legyen az áldozat!!!!!!!:D
2013. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vársz rá szolgálatkészen, amíg ő csajozik, fogadok, hogy akarni fog.
2013. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ittam, igen letaperoltak, de nem akartam. Azért ittam, mert sírtam miatta, hogy ott enyeleg előttem másokkal, és csak el akartam felejteni minden fájdalmat.
2013. jan. 3. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

oké, akkor 16 vagy. akkor sem normális dolog, hogy leiszod magad, aztán annyira nem tudsz magadról, hogy mások taperolnak. ne már, hogy mi érezzük rosszul magunkat. ez igenis a te hibád!

senkinek nem kell egy cafat hús... már bocs.

2013. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!