Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más hogy van ezzel? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy van ezzel? Mért érzem így magam?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, fősulis, vannak barátaim, a suli is megy járok bulizni, iszogatni vannak lány barátaim, akadnak csajok akikkel össze-össze keveredek, mégse érzem magam boldognak. Úgy érzem folyamatosan hogy valami hiányzik, azaz inkább valaki. Legtöbb közeli barátomnak barátnője van, lehet ez is rájátszik de már nagyon vágyom egy igazi, komoly kapcsolatra. A baj az hogy tényleg bármit csinalok lassan nem tudom igazán jol érezni magam, és ez nagyon nem könnyiti meg az ismerkedést, folyamatosan görcsösnek érzem magam, meg magam alatt vagyok, pedig alapbol mindig vidám meg bolond voltam. hogy tudnék ebből kirázódni? volt valaki hasonló helyzetben?

2012. okt. 22. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:

ha vannak lányok akikkel kavarsz, ne állj meg a kavarásnál hanem hívd el a legszipmtikusbabbat randizni

nem vesztesz vele semmit

én amúgy hasonlóképp vagyok mint te

nekem az a bajom hogy nem találok olyan lányt pontosabban nem ismerek olyat aki szabad és szívesen randíznék vele

2012. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy az egyik közbe megd*gadta magát valakivel, a másikkal meg kamu okokkal közölte hogy inkább hagyjuk. meg nem is ilyenre vágyom :\ ezek csak ilyen "unalomüzések" vagy hogy lehet ezt jol mondani. nem gondolod komolyan csak ugy van. pont ez az amire nem vágyom
2012. okt. 22. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
te, figyelj, csak, egyszerűen, nem találtál olyat, aki tényleg tetszene neked. hát nem is tudom, szerintem én is voltam így, mindenkit csak kritizáltam, hogy nekem ez se jó, az se jó, nem ilyenek kellenek, akikkel találkozok, miért csak ilyenek vannak? de sz@r ez. de aztán szembetaláltam magam valakivel, aki... na érted. szóval erre vársz. így van ezzel más is, ezért érzed így magad, és ez egy olyan dolog, hogy majd találsz valakit, lehet holnap, lehet 10 év múlva. aktív kereséssel megkönnyíted a dolgot.
2012. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja igy vagyok. csak ugy érzem ha keresem meg erőltetem akkor nem lesz az igazi (bár lehet ez f*szság? nemtudom..). meg igazábol nem vagyok az az álomsrác (külsőre legalábbis) ugyhogy lehet ha meg magátol várok az nem lesz olyan egyszerü.
2012. okt. 23. 00:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát....nem a külső a baj,a zért nem vagy álomsrác mert k*rogats zössze-vissza :D

Ha barátnőt akarsz akkor nem ll minden második bulin egy ribi ágyában kikötni, mert őszintén...iylen sráccal a rendes lányok nem állnak e


Jó uton haladsz a kiégs felé, és ez 19 évesen nem jó... :/

2012. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mem k*rogatok minden csajjal. soha nem volt egyéjszakásom.. bulin maximum smárolásig mentem el, ez ennyit jelent.
2012. okt. 23. 00:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, amit a 6. írt.

Az ázsiódat nagyon lerontja, hogy olyat csinálsz, amihez igazából nincs kedved. És hogy egy ilyen fajsúlyos dolog neked csak ilyen teddide-teddoda-dolog... Hát... érző ember ilyet nem tesz.

Más: tudod, nekem nagyon fontos volt, hogy érezzem minden porcikáját a kedveseimnek. De szüzek voltak. Ha nem lettek volna azok, azok tuti nem szeretkezek velük óvszer nélkül.

2012. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem volt egy halom egyéjszakás nőm, úgy voltam vele ha van rá lehetőségem élek vele

és ez főleg 17-19 koromig volt így hogy viszonylag sok "nőm" volt

és nem égtem ki mégsem sőt utána lett igazi komoly barátnőm miután mind ezt megéltem

2012. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kell keresned, ha nem tetszik, de kereshetsz is. nem kell ezt túl kombinálni. ez csak a véletlenen múlik hogy épp találsz e egy kedvedre valót, vagy nem. na mehetünk is aludni.
2012. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!