Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavarnak ezek?

Figyelt kérdés

Annyira rossz, hogy nőként nem lehet kezdeményezni. Illetve van, amikor lehet, csak sokkal kevésbé direkt módon, azt már nem lehet, hogy elkérem a számát vagy első randi után felhívom, pedig olyan jó lenne. A fiúk úgy gondolják, hogy könnyű nekünk, csak hagyni kell, hogy meghódítsanak. Szerintem viszont várni, hogy vajon bejövünk -e a kiszemeltnek, sokkal rosszabb.

A másik meg a szex. Ha bejön a fiú, én már a második randin vagy akár az elsőn annyira kívánom, hogy azt hiszem, megőrülök. De persze nem lehet ezt kimutatni, mert akkor rögtön cafka leszek. Engem ezek annyira dühítenek. Ti mit gondoltok?


2013. jan. 3. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
vajon hány éves lehetsz?:P am ezeket csak a társadalom várja el de ha első randi után már szexre vágysz akk megbánod sztem szval ink várj vele 1-2hetet legalább
2013. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első rész.. én az ösztöneimre hagyatkozom. Ha hiányzik miért ne hívhatnám fel? Vagy miért nem írhatnék rá, ha beszélgetni szeretnék vele? Max. azt mondja, hogy ne zaklassam, mondjuk nem mintha ez zaklatásnak minősülne.

A szex. El nem tudnám képzelni, hogy a második randin ágyba bújjak az illetővel. Kivéve talán, ha olyannal kezdenék randizni, akit már rég ismerek, de olyan még nem akadt.

2013. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az ilyen nőkkel ... sőt! ;-)
2013. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

20/L

Igen, a társadalom várja el, mint ahogy elvárja azt is pl, borotváljam a hónaljamat. Én kijelenthetem, hogy nekem tetszik szőrösen, de akkor a kutyának sem fogok kelleni.

Sajnos én el tudom képzelni a szexet bármikor, ha bejön a fiú, nagyon nehéz visszafogni magamat. Ha olyan a srác, nagyon könnyen szerelmes leszek.

2013. jan. 3. 16:39
 5/6 Missi_Key ***** válasza:
nézz egy kicsit több amcsi filmet, már rég nem divat ez a nő csak vár dolog. ha dugni akarsz tedd meg, ha ez nem tetszik neki, akkor lényegében az Igazi személyiségedet sem szeretné, mivel Igazából te szeretnél sexelni, csak a társadalom kényszeríti rád hogy ne...
2013. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Missi_Key ***** válasza:
amúgy ez a szőrös hónalj...az tök más, az igényesség kérdése. de az hogy kivel mikor mit csinálsz, az inkább ilyen katolikus bevésődés az emberekben
2013. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!