Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik hosszabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik hosszabb ideje már, h párkapcsolatban éltek, vannak dolgok, amik zavarnak benneteket a párotokban?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok, s négy és fél éve már annak, h komoly párkapcsolatom van. Három hónap múlva esküvőt tervezünk. Sajnos, soha nem voltam SZERELMES a páromba, úgy csupa nagybetűkkel. Azt nem mondhatnám, h nem kedvelem, s h semmi vonzalom sincs bennem iránta, csak régen, amikor a rózsaszínű álmaimat szövögettem, akkor sokkal többet reméltem, viharosabb érzéseket reméltem. De nem jött össze, viszont a párom egy irtó rendes férfi, nagyon szeret, a tenyerén hordoz, s meg vagyok győződve róla, h vele az életem, ha nem is szenvedélyes, de nyugodt, boldog, megelégedett lesz. Viszont vanank dolgok, amik kifejezetten bosszantanak a viselkedésében. Pl az, h havonta egyszer ha porszívózik a lakásában, néha kétszer veszi fel magára ugyanazt az inget, olyan alsónadrágjai vannak, hogy kilóg belőlük a fütyije (annyira el vannak nyúlva), fecske úszónadrágot visel, a majója agyon van varrva, szürkés színű, a lepedője, szintén olyan... szóval, nem ad magára és a környezetére sem. De ezen kívül minden rendben van nála. Meg fog változni szerintetek? hogyan vezessem rá arra, hogy igényesebb legyen? Sokszo hozzám jön, s a kabátja is csupa kosz, én kell kimossam, mert szégyellem a szüleimtől :(
2012. ápr. 14. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A feleségem nélkül én is ide jutnék :))) Szerintem a legtöbb agglegény ilyen. Mi pasik mások vagyunk. Nyugi, meg fog változni, mert te majd mosol meg porszívózol.
2012. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te most trollkodsz? totál ilyen választ olvastam 1 kérdésnél..
2012. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Most kapaszkodj! Nő vagyok, 43 éves, és még szűz! Kb. két éve van egy komoly barátom, annyira komoly a dolog, h még esküvőt is tervezünk a közeljövőben, de én még mindig szűz vagyok. Azzal, hogy ennyit halogattam a dolgot, olyan gátlások alakultak ki bennem, h amikor oda kerül a sor az ágyban, hogy megtörténjen maga az aktus, egyszerűen begörcsölök, s annyira félek attól, ami történni fog, h végül semmit sem engedek tovább, s így maga a behatolás nem történik meg. Csak az orálozásig jutottunk el eddig. Vallási okokból maradtam eddig szűz, annak akartam adni, aki a férjem is lesz, s ilyen embert egyszerűen nem találtam. Volt ugyan egy vőlegényem huszonévesen, aki autóbalesetben meghalt az esüvőnk előtt egy héttel, de utána egyszerűen senkit sem találtam, akibe úgy istenigazába bele tudtam volna szeretni. Sajnos, a mostani páromat sem szeretem szerelemmel. Van némi csekély vonzaloma részemről, de ez érzem, h nem az igazi! De nagyon jó ember, érzem, h szinte imád, nagyon türelmes hozzám, s én sem akarok vénségemre egyedül maradni. Jobbat nála úgysem fogok már találni. Ezért igent mondtam! S semmi defekt nincs velem, csinos, intelligens, felsőfokú végzettségű nő vagyok, sok baráttal. De a szerelem, az az igazi, sajnos elkerült! Vagy én vártam túl sokat, vártam a nagy eget-földet rengető érzést... a mostani páromban is van, ami kifejezetten taszít, pl. h nem elég igényes a külsejére, az otthonára (havonta egyszer ha porszívózik, kétszer veszi fel magára ugyanazt az inget, egyáltalán nem vasal, két pár cipője van...), de gondolom, ez normális, hisz mindenkinek van valami bibije. Szóval, a lényegre térve, tégy is valamit azért, h megtaláld az igazit, mert ellenkező esetben odajutsz, ahova én, beéred a félmegoldásokkal.
2012. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyen faszi.Nem lenne kedvem hogy azt tanítgassam,hogyan legyen igényesebb.
2012. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!