Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen fájdalmas érzés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fájdalmas érzés a titokban tartott szerelem? Mégis mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy férfit, kb. 2 hónapja érzem ezt iránta.

Amikor megtetszett, ég ügyet sem vetettem rá, azt hittem, csak egy kósza fellángolás, majd hamar elmúlik, de nem így lett...

Azóta egyre jobban megtetszett, és kijelenthetem, hogy belészerettem.

Majd meghalok érte, szinte elepedek a közelében, mégsem merem kimutatni felé, mert félek, hogy mégis elutasítana.


Idén ma találkoztunk először, és köszöntöttem, hogy "Boldog Újévet" és adtam neki puszit is, de legszívesebben megcsókoltam volna.

Olyan közvetlen és kedves velem, talán ezért szerettem meg.

Hjajjjjj......nehéz dolog ez a szerelem.

Miért fáj ennyire?



2013. jan. 2. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért nem lehettek együtt?
2013. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert nagyon sokkal idősebb nálam, és felesége is van.

Én pedig csak egy fiatal lány vagyok, tele érzelmekkel.

2013. jan. 2. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha ez vigasztal szinte pont így vagyok én is.

Éjfélkor azt vártam, mikor írhatok már neki az újév kapcsán smst, mert akkor legalább nem nyomulás írni neki, és utána epekedve vártam, hogy mikor ír vissza...


És ő közben nem is tudja, hogy én meg oda meg vissza vagyok érte... Vagy tudja, csak nem érdekli. Vagy nem tudom. :(


De minden áldott nap gondolok rá, minden reggel és este, mikor kelek és fekszem, és még napközben vagy 200x. És már egy csomó embert elutasítottam miatta, hogy hátha most végre randira hív.


De nem. És én csak várok és várok. :D Remélem egyszer majd jobb lesz... Addig neked is csak azt tudom javasolni, hogy kitartás! :D

2013. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21:25.. Ugyanez van nálam is.

Csak várok várok és várok De semmi...:(

:(

24/L

2013. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több mint egy éve már...

Azthiszem szeretem.:)


szerintem ezt nem lehet sokáig bírni belepusztulak ha belegondolok, hogy mással van.

2013. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!