Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a fiúmat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a fiúmat?

Figyelt kérdés
2 évig tartott a kapcsolatunk nagyon nagy volt a szerelem minden tökéletes volt 1 gond volt hogy iszonyúan féltékeny típus vagyok képes vagyok féltékeny lenni a lány testvérére is :( elhagyott 2 hónapja de heti rendszerességgel beszélünk telefonon internetes oldalakon illetve személyesen. elhitettem vele hogy már nem szeretem mert ő már nem szeret ( legalábbis ezt állítja ) és úgygondoltam hogy ha én is ezt mutatom akkor nekem könnyebb lesz de nem :(
2013. jan. 3. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod, a féltékenység kis mértékben még aranyos is tud lenni, de ez, hogy te már a lánytesójára is az vagy, ez beteges.

Ráadásul ha elhitetted vele, hogy nem szereted, akkor mégis mitől menne vissza hozzád? Vagy ez a módi? Érzünk valamit, de az ellenkezőjét csináljuk, majd várunk rá, hogy ő a mutatott viselkedésünkkel ellentétesen cselekedjen? Kicsit sok a csavar, nem? Persze, ha lesz más neki, akkor meg jön a "de hát én szerettem". Persze... csak akkor ne az ellenkezőjét add be neki.

Nagyon sok probléma megoldódna, ha az emberek taktikázások és folyamatos hazudozás helyett ŐSZINTÉN leülnének beszélni egymással, és legalább megpróbálnák a problémákat megoldani.

2013. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak hogy témánál maradjunk, telepíts egy datarecovery programot, és állítsd vissza egy korábbi állapotról.

Ha nem sikerül, vedd meg a telepítőjét.

2013. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia

szerintem szolj egy haverodnak hogy tudakolja ki attol az emberketol h meg szeret. Ha meg igen akk beszeljetek meg a dolgot de ha nem akk valljatok el egymastol tisztessegesen es igy lehet h konnyebb lesz neked is.

Nekem is hasonlo problemam van csak itt az a bokkeno h egyszer jartunk 2 honapot es szakitottunk mert annyira bele voltam esve hogy amikor beszelgetni akartunk vmikor megakadt a szo a tirkomon es szakitott utanna a nemettabirban ujra ossze jottunk es

Szoval twltek a napok a nyarbol nem tudtunk talalkozni se beszelni es egyre jobban eltavolodtunk egymastol es mar nem ereztem iranta semmi olyat es szakitottam.

Most a legjobb baratnommel jar aki ra se hederit es szarik ra hogy egyutt vannak .

De az a lenyeg h en megint SZERELMES VAGYOK BELE

2015. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!