Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, meddig mentek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meddig mentek el egy buliba egy sráccal? Szerintetek akart valamit? 15/l

Figyelt kérdés
Voltam bulizni, és megengedtem osztálytársamnak hogy egy picit tapizzon. elkezdte simogatni a combomat, és fel égészen egy picivel a cicim alatt, aztán megfordultam felé és a fenekemet kezdte el, de nemsoká utána kicsit feljebb toltam a kezét. Igazából élveztem, de nem akartam hogy olyan könnyen kaphatónak érezzen és nem tudom hogy csak úgy megcsinálta, vagy volt valami más szándéka is ezzel..

2013. jan. 3. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
15 évesen ez nagyon korai. Csak így tovább a ribanc korszak felé:) Nem is tetszik de tapizhat? Vicc lett a világ:)
2013. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Életemben először voltam, de most is csak mert szilveszter, de kicsit túlzásba vittem a dolgokat, van amit bánok is :/ ettől nem nevezném magam ribancnak, pláne hogy láttam hogy mit csinálnak a mellettem lévők is..
2013. jan. 3. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Hasonló tapasztalatom van, olvasd el és szűrd le a tanulságot.

Engem 15 évesen a szilveszteri buliban letapiztak (első bulim), az volt, hogy táncoltam egy sráccal (barátnőm haverja volt és a csaj megkért, hogy táncoljak vele, szóltam neki, hogy nem jön be a srác de azt mondta, hogy egy kis tánc nem árt meg, hát belementem), a derekamat fogta tánc közben, ezt gondoltam okés de kábé mikor már úgy 1 perce táncoltunk hirtelen megfogta a fenekem és jó keményen meg is szoritotta, ráadásul megpróbált megcsókolni is! Én meg sipcsonton rúgtam (nem akartam *oda* rúgni, nem vagyok olyan szemét) és megmondtam neki, hogy én nem vagyok könnyen kapható. Azóta a baratnőmmel megszakitottunk minden kapcsolatot mert rájöttem, hogy milyen is (ez hósszabb sztori, ezzel nem untatlak).

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy NE legyél könnyen kapható!!! A rendes fiúkat nem az *olyan* lányok érdeklik, ha érted mire célzok...

És amúgy nem, szerintem csak megakarta tudni, hogy meddig mehet el veled.

L/16

2013. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
már az is durva hogy elengednek bulizni,de hogy engeded,hogy tapogassanak az nagyon gáz
2013. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jézusom. . . Rettenet korcs lett ez a világ.

Tőlem is kérdezte egyik osztálytársam, hogy én miért nem járok még bulizni már ideje lenne? Hát. . . No comment:). Ilyenekből lesznek bizony a r*bancok. ;).


15L

2013. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Most miért vagytok ilyen szemetek?

Mi az,hogy gáz,hogy elmegy 15 évesen bulizni? Ugyanmár..Mintha tudnia kellet volna,hogy olyan társaság lesz,vagy hogy ez előfordulhat..


Egyébként én csak tapiig megyek el,de csak olyan fiúval,aki tetszik. Volt már nálam buli,és kétszer együtt is aludtam már sráccal.És igen.Ott is volt tapi.ÉS NEM VAGYOK RIBANC SE.

16/L

2013. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó hát gratulálok anyádéknak,az meg,hogy nem vagy ribi,fiúkkal alszol együtt,engeded,hogy tapizzanak te ezt minek nevezed?És 15 éves ne járkáljon bulikba, sőt egy 16 éves sem
2013. jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és szerintem azzal nincs gond ha buliba jár, de tényleg csak akkor járjon ha tudja mit szabad és mit nem. Én például csak társaságban járok el, évente ha kétszer bulizok az már sok, akkor is inkább csak nyáron és tilos innom, max valamilyen izesitett sört ihatok és időre otthon kell lennem, szerintem ez igy rendben is van, ennyi idősen ne a bulizásból álljon ki az ember, nem de?
2013. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó,igen ebben egyetértek,eljársz év közbe 2-3szor,nyáron mondjuk 3-4szer nem iszol csak ízesített sört és otthon vagy mire meg van beszélve,szerintem ez teljesen korrekt 16 évesen(előtted lévő válaszoló vagyok)
2013. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rékcsi ***** válasza:

Szilveszteri bulin elkezdtünk szemezni egy sráccal aztán csak azt vettem észre h teljesen egymásnak feszül a testünk és olyan volt mint ha csak mi ketten lennénk. Megkérdezte h beszélgetünk-e és leültünk beszélgetni nagyon megtetszettünk egymásnak, volt tapi meg csók is. Annyira egymásra kattantunk h egésszen hajnali ötig felváltva beszélgettünk és kényeztettük egymást.

Szerintem nm mindig baj ha egy bulin két ember között sok minden történik, de csak akkor legyen így h ha a két fél lelkileg is vonzódik egymáshoz és akarnak még találkozni :)

16/L

2014. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!