Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri időt vesztegetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri időt vesztegetni az elittárs.hu oldalra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 00:00
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%

Aztamindenit. Azért megéri rákeresgélni dolgokra a gyakorikérdéseken.

Akkor átk.rás az egész, meg nem lehet törölni magam?

Pedig még örültem is, hogy milyen pörgés van, hogy 10 percenként jön e-mail, hogy megnézték az adatlapom.

De hogy a .csába fogom én azt kikapcsolni?

Hú de mérges vagyok...

2013. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim válasza:
81%
És aki fizetett már be pénzt, meg tudná mondani, hogy lehet lemondani az automatikus meghosszabbítást? Valamilyen emailcímre küldött üzenetet vagy az oldalon belüli lemondás segített? És tuti vissza is sorolták? Megfizettem a tanuló pénzt, még szerencse, hogy csak 1 hónapot...
2013. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszitek el!!! Miután az 5.-ik levelet elküldtem és megfenyegettem őket a D.A.S el, azonnal válaszoltak!!! A kért időponttól visszasorolnak nemfizetőssé :) Aztán remélem, hogy tudom magam törölni. A kártyámat a biztonság kedvéért letiltottam.
2013. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Eddig nem is vettem észre a reklámjukat. Tegnap este is nyomták magukat a TV2-n.
2013. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
86%

22#-es!

Ugyan én nem fizettem elő, de végignyaltam a honlapjukat, az apróbetűst is. Az AFSZ-ben le van írva minden. Aki azt elolvassa, nem fizet elő, mint ahogy én sem. :-))


A tagságod lejárta előtt LEGKÉSŐBB 7 nappal mondd le a szerződést! Egyébként hosszabbítják automatikusan...

Az 5-ös pont: [link]


Lemondásnak szerintem működnie kell a netes ügyfélszolgálatukon keresztül...



Az, hogy ne küldjön a rendszer 5 percenként értesítőt, beállítható belépve a Felhasználói fiók/ Rendszerüzenetek menüpontban.

Ugyanott, csak a Tagságom menü legalján lehet törölni magunkat. Nekem sikerült, bár lehet a fizetős tagoknak valóban nem működik...

Törléskor jól beolvastam nekik, mert kérik ugye a törlés okát.... :-)

2013. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 Nanamita válasza:
67%

#25

Én sem fizettem elő (nincs hitelkártyám).. de láttam, hogy már a fizetési oldalon is kiírják, hogy a tagság automatikusan meghosszabbítódik.


Ezen kívül találtam erről info-t a súgó oldalaikon is, nem csak az ÁSZF-ben.

Szóval nem igaz, hogy csalók és lehúzás, mert több helyen világosan feltüntetik.. mielőtt megadnád a bankkártya adataidat.


És az automatikus hosszabbítást akármikor le lehet mondani, szóval nem értem miért parázik ezen mindenki?



Való igaz, ingyenes tagként nem sok mindent lát az ember, elég használhatatlan így.

De szerintetek a facebook miért ingyenes?? A rengeteg reklám miatt amit tolnak a pofádba ha akarod ha nem. A facebook a hirdetőkből él, az elittárs meg a tagsági díjakból. Szerintem ezzel alapvetően nincs gond.

2013. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
71%
én is kíváncsi vagyok h jó e az oldal már nagyon találnák magamnak már társat e MERR ÉN ELIT VAGYOK LOOOOOOOOOL
2013. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim válasza:
40%
NAGY ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!!! Úgy látom nem csak én estem bele a verembe. Sajnos voltam olyan naiv, hogy regisztráltam és 1 havi tagsagot befizettem. Most minden hónapban automatikusan levonják a számlámról a havidíjat. :( Számtalan levet küldtem már, hogy töröljenek mint VIP tagot (ahogy azt a ASZF leírják), de soha nem kapok választ. Kénytelen leszek a bankkártyámat letiltatni. Remélem ezzel le tudom zárni. Ráfáztam, de rendesen!!! Ja... méghogy "elittárs"?! Nem akarok senkit megsérteni, de egy szakmunkás, vagy egy karbantartó szerintem nem igazán számít "elittárs"-nak.
2013. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
25%

28

Ha így gondolod, akkor szerintem meg is érdemled, hogy beleestél a honlap csapdájába.

Különben igazán "eliteknek" legalább lenne valakije, aki átböngészi helyettük a szerződési feltételeket, és akit csak ilyesmire tartanak.

Na erről ennyit, vannak az igazán elitek, meg vannak, akik csak hiszik, hogy azok.

2013. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 Goldapple válasza:
75%
Én 6 napja regisztráltam. Tapasztaltam, hogyha nem vagy előfizető, akkor szart sem tudsz csinálni. Miután elolvastam az itteni véleményeket, ma töröltem magam. Nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy társat találjak magamnak!
2013. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!