Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri időt vesztegetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri időt vesztegetni az elittárs.hu oldalra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 00:00
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:
92%

MEGOLDÁS (PayPal):


Aki bedőlt, fizetett, de már nem szeretne, és PayPalt használt, az tiltsa le az automatikus fizetésre vonatkozó meghatalmazást.

Segítség: [link] ("Cancelling recurring payment")


Bankkártyás fizetések esetén is biztos lehet valami hasonlót tenni. Én azoknak is javaslom ezt, akiknek elvileg sikerült az előfizetést lemondani, hiszen az ismétlődő meghatalmazással még le tudnak emelni pénzt.

2013. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim válasza:
73%

Civa

Ne hidd hogy olyan okos vagy! Képzeld, hiába olvasod el az ÁSZF, nincs benne hogy "vigyázz, nehiggy nekünk, mert mi megszivatunk". Több más jellegű fizetős honlapon voltam és vagyok is regisztrálva, de eddig sehol nem találkoztam olyannal, hogy nem lehet leállítani a további automatikus fizetést. És még vmi... amikor én ide regisztráltam, még sehol nem voltak ilyen "okos" hozzászólások mint a tied is, hidd el, utánna néztem. Senki nem írt rossz tapasztalatról. Örülj neki, hogy neked nincs ilyenre szükséged. Csak azt nem értem, hogy akkor miért szólsz bele és mit keresel itt?!

2013. jan. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 hajni_1 válasza:
93%
Hát ez szívás. Kár hogy nem előbb olvastam, ma vonták le a következő havi tagsági díjat, pedig már négy levelet elküldtem az ügyfélszolgálatnak hogy meg akarom szüntetni a tagságomat mert ez az oldal egy nagy rakás szar. (Persze ez utóbbit nem írtam bele). Addig elolvastam az ASZF-et hogy 7 nappal előbb le kell mondani, amit meg is tettem, de arra nem gondoltam hogy mi van ha nem sikerül lemondani? Merthogy egy emailre sem reagáltak! Szerencsére Paypallal fizettem, úgyhogy többet legalább nem tudnak vonni tőlem mert megszüntettem a beállítást. De ez akkor is csalás!! Ne regisztráljatok!!
2013. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
79%

Én azért regisztráltam, mert igényes társkeresőnek volt hirdetve. Nem tartottam sok pénznek, az éves díjat.

Diplomáim, anyagi körülményeim adottak, hogy tényleg igényes emberre vágyjak. De amikor (bocsánat ha ezzel megsértek valakit) egy szobafestős írja, hogy azért keres itt, mert "nincs pénzem, és hátha összejön egy csaj nekem a pénzesek közül".... nagyon kiábrándító.

2013. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen utolsó, ez elég elkeserítő :(

Nem hiszem, hogy bűn az, ha az ember normális társra vágyik. És nem lenne gond a szobafestővel sem, ha nem így nyilvánulna meg.

2013. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim válasza:
73%
Veterán netrandis vagyok, a Randivonalon már olyan régen regisztráltam, hogy nem is emlékszem rá. Egy alföldi kisvárosban élek, ahol alig van valami lehetőség az ismerkedésre. Sok ismerősöm van, aki a neten talált társat, ők biztattak, hogy vágjak bele én is. Belevágtam, de már bánom. Néhány randit meg egy kéthónapos kapcsolatot sikerült összehozni. Tavaly év végén lejárt volna a randivonalas előfizetésem, úgy gondoltam, feladom, csak elfelejtettem aktiválni a törlő e-mailt, így három hónappal meghosszabbította az előfizetésemet. Egye fene, gondoltam, adok neki még három hónapot, hátha. Ekkor hallottam erről az Elittársról, ami állítólag más, mint a többi társkereső. Adtam ennek is egy esélyt, előfizettem három hónapra. Annyiban tényleg más, hogy itt nem lehet keresni, hanem a személyiségteszt és a beállítások (pl. távolság) alapján ajánl partnerjelölteket. Nem kötelező rögtön levelet írni, lehet öt kérdést is küldeni, így az ember legalább nem keseredik el, ha az x+1-edik levelére nem válaszolnak (ha a kérdésekre nem válaszol valaki, akkor valószínűleg a levélre sem fog). A Randivonalon kiábrándító volt, hogy főiskolát vagy egyetemet végzett nők nem voltak képesek egy nyomorult válaszlevelet írni. Tucatjával voltak ilyenek. Egyébként azon a társkeresőn is csak a kis képeket tudod megnézni, meg nem tudsz levelet küldeni, ha nem vagy előfizető (igaz, a leveleket legalább el tudod olvasni :)). Szóval ha komolyan gondolod ezt a netes társkeresés dolgot, akkor fizetned kell. Eddig meg voltam elégedve az Elittárssal, nagyjából azt hozta, amit vártam. Ma olvastam először arról, hogy nem válaszolnak az előfizetés törlését kérő e-mailekre. Szerencsére PayPallel fizettem, úgyhogy akkor sem lesz nagy gáz, ha nem tisztázódik ez a dolog március végéig. Üdv.
2013. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim válasza:
48%

Gondoltam megosztom veletek, hogy mégis csak van fény az alagút végén ami a premium tagasag megszüntetését illeti. 2. levelemre a következő választ kaptam a mai napon az Elittars munkatársától V. Gabriellától:


Tisztelt Ügyfelünk!


Köszönjük a visszajelzését!


Kérem engedje meg, hogy elnézést kérjünk a kialakult helyzetért és hogy magyarázattal szolgáljunk Önnek.


Honlapunk rendkívüli érdeklődést váltott ki. Azzal a ténnyel, hogy ilyen rövid idő alatt, ilyen népszerűséget értünk el, mi sem számoltunk, így ügyfélszolgálatunk a hirtelen megugró, nagyszámú regisztrációra nem állt teljes mértékben készen. Megtettük a szükséges lépéseket a kialakult helyzet normalizálására és megfeszített munkával dolgozunk azon, hogy biztosítsuk a magas színvonalú szolgáltatást, amelyet ügyfeleink elvárnak tőlünk.


Ebből az okból kifolyólag történt, hogy levelének feldolgozása előtt tagsága automatikusan megújult.


Tájékoztatjuk, hogy prémium tagsága a mai nappal, azaz 2013.02.07-i időponttal véget ért és a meghosszabbítás által felszámolt tagsági díjnak a visszafizetését végrehajtottuk. Felhívjuk figyelmét, hogy a folyamat akár 5-7 munkanapig is eltarthat.


Adatlapja továbbra is szerepel az ELITTÁRS oldalon, az ingyenes tagjaink közé soroltuk vissza.... stb.-stb.


A tagsagom valoban megszunt es torolni tudtam a regisztraciomat. A bankkartyamat minden esetre lecsereltem, biztos ami biztos.

2013. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim válasza:
54%
Ez a válasz hányadik leveledre érkezett? Tagságodat hányszor újították meg? Sajnos nem nagyon strapálják magukat hogy visszasoroljanak, pedig már vagy négy levelet írtam nekik...
2013. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim válasza:
100%
1x jan. 16.-an irtam nekik felmondo levelet, mivel az 1 honapos elofizetesem jan. 28-an jart volna le es ugye az AFSZ szerint a lejarta elott 7 nappal fel kell mondani az elofizetest. erre nem reagaltak, majd jan. 24.-en ujra kuldtem a levelet, erre sem es 28.-an levettek a kov. havi dijat a bankkartyamrol. ekkor huztak fel teljesen, letiltattam a bankkartyam (lehet nem mentem volna vele semmire, de mar nem tudtam mit tehetnek) es irtam par keresetlen szot a "kedves" ugyfelszolgalatnak. erre aztan tegnap ez a level volt a reakcio. kivancsi vagyok, hogy a fenmarado osszeget tenyleg vissza utaljak-e?! de mar azt sem banom, ha nem, de vegre lezartam veluk az "egyuttmukodest".
2013. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim válasza:
94%

1 hete írtam nekik, hogy töröljék az előfizetésemet és annak megújulását. Természetesen csesztek megtenni, még csak email válasz sem érkezett.


Szerencsére én voltam olyan bölcs és csak 1 hónapot fizettem, azt is Paypal-on keresztül, így a megújítását onnan aztán hiába próbálják, mert Paypal-on letiltottam őket. Az adatlapomról a fotóimat töröltem, így még ha nem is tudom az adatlapomat véglegesen törölni, mégis ugyanaz lesz, mert előfizetés nélkül, fotó nélkül aztán gyakorlatilag mintha ott sem lennék:)

Azért megnézem bő 2 hét múlva a pénz leszívási próbálkozásukat, amikor falakba ütköznek majd:)


De azt hiszem előbb-utóbb az oldal teljesen le fog állni és minden adattal eltűnni:)


Mindenkit tehát óva intek, hogy közelébe merészkedjen az Elittársnak. Egyedül azt nem értem, hogy nem jelentették még föl sokan a rendőrségen a megkárosítottak közül!

2013. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!