Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés, de ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülye kérdés, de ti szoktátok annak az adatlapját nézni, aki tetszik nektek? X)

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
inkább beszélgetek vele.
2009. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én nem :DD


De ha valaki minden héten visszatérő látogató és esetleg beszélünk is,ellenkező nemű,akkor sztem nem hiába les minden héten:D

2009. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha iwiwről van szó, akkor hány éves, van-e kapcsolata, meg, milyen suliba jár.

17F

2009. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Iwiwről van szó, 22 éves fiú, dolgozik. Azért kérdezem mert mindennap egy csomószor bejelentkezik :D Úgy látszik nekem ez a mániám..xD
2009. aug. 26. 19:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja és nincs kapcsolata, nemrég szakított. Ek. nagyon úgy tűnik, hogy bejövök neki.
2009. aug. 26. 19:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja.. Én is szoktam, pedig fiú vagyok. Megpróbálok leszokni róla.
2009. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze!Megöl a technika.

Régen ott sündörgött az ember a környéken hátha látja most meg a neten nézegeti.Ez van,fejlődik a technika.

Teljesen normális ,mindenki ezt csinálja!

2009. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

tényleg??

Akkor jóóóóó:D:D:D


Akkor mostmár tudom hogy évfolyamtárs miért les minden héten..plusz suliba minden percben:D

2009. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne akkor, ha a srác azért jelizik be egy csomószor, hogy rám nézzen xDD
2009. aug. 26. 19:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen szoktam én is nézegetni, hátha rakott fel új képeket. Szerintem teljesen normális dolog és nyilván ha ellentkező nemű emberről van szó, akkor az azt is jelentheti, hogy belössz neki.
2009. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!