Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, sok ilyen kérdés van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, sok ilyen kérdés van de hogy kell csókolózni? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés
Most jöttem nemrég össze egy fiúval,és gondolom fogunk ősziszünet után csókolózni. Még soha nem csókolóztam :S Most akkor hogy kell? Ő kezdi vagy én? És csak körözni kell az ő nyelve körül? Mikor körözzek én,és mikor ő? Nekem ugyanazt kell csinálni amit neki? Ajj írja le valaki léci nagyon izgulok :D 14/L
2011. nov. 2. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell ezen ilyen sokat gondolkodni majd jön magától ne félj tőle
2011. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd jön magától ne félj!! :) De ha elöször nem jön akkor csak lassan elöször szájra puszi és onnan már jön a többi :)
2011. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha így eltervezed, így garantálod a katasztrófát!:) Hidd el, ha egymásra vagytok hangolva, akkor jön magától és nem tudni, hanem ÉREZNI fogod, hogy mit tegyél, csak ne parázz rá. :)
2011. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ez a kérdés pont jól jött mert nekem se volt túl sok szerencsém ebben, mindig csak a szájra pusziig jutottunk el

(am lehet h ez kicsit hülye kérdés lesz de az igaz h az a legjobb ha egy lányt egy másik lány "tanítja" meg csókolózni?)

2011. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ma 13:14 Ezt nem kell megtanítani. Nem is lehet. :D Mindegy, hogy fiú vagy lány.
2011. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, az jön magától. Az a fő, hogy ne görcsölj emiatt. Könnyű ezt mondani, tudom. De ha eljön majd a megfelelő alkalom, akkor majd ráérzel a dologra. Addig nem érdemes kényszeríteni. :)
2011. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!