Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a ribanc szó férfi megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a ribanc szó férfi megfelelője?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 07:44
1 2 3
 1/27 Patrik24 ***** válasza:
22%
Miért kéne, hogy legyen férfi megfelelője? Nincs neki ugyanis ha egy férfi sok nőt akar megdugni, azért tennie kell, a rib@nc pedig szét teszi a lábát mindenkinek. Ezért elismerés ha a férfi sok nővel van, de nem nagy büszkeség ha a nőt mindenki megdugja. Bár véleményem szerint semmi értelme a fél várost meghúzni.
2013. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%

Én tudom.. én tudom!!!!!!!!!


Íme: Az élet császára! :D :D

2013. jan. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
86%
Hímringyó
2013. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Patrik24 ***** válasza:
69%
3as a hímringyó a kurv@ férfi megfelelője, ott ugyanis fizetnek a "szolgáltatásért":D
2013. jan. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Erről egy vicc jut eszembe:


-Anyu, mi az, hogy nimfomán?

-Az olyan nőt, aki nagyon sokszor vágyik a sexre

-És hogy hívjék azt a férfit, aki nagyon sokszor vágyik a sexre?


-FÉRFI...


Talán a ribanc férfi megfelelője is csak simán FÉRFI:)

2013. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán dzsigoló.
2013. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
kujon, Casanova, Pinapecér
2013. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyapecér! :D
2013. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Talán Crossdress ?
2013. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Miért baj az, ha egy lány teszem azt, sokat szexel? Miért ér ő emberileg kevesebbet, mint az, aki egyáltalán nem szexel? Ugyanúgy kérdés, miért érne többet? A szexuális élete egy embernek nem csak saját magára tartozik? Az ő döntése mikor kivel mennyit szexel, és ezek a döntései nem befolyásolják ,hogy amúgy milyen ember. Eléggé nem értek egyet a ribancozásból. Csak azért, mert valaki többet szexel, mint pl. én, miért kéne nekem azt gondolnom, hogy akkor ő kevesebbet is ér nálam? Nem értem, miért lenne különbség a "ribanckodás" között attól függően, hogy mi a nemed. Semmi köze hozzá. Ha valaki sokat szexel, egészségére, és ehhez se nekem, sem nektek nincsen semmi közünk, pláne jogunk, hogy emiatt ellehetetlenítsük őt. De gondolom most mindenki leszavaz, mert egy aktív szexuális életet élő nő csak is ostoba, gonosz boszorkány lehet. Annyira szeretem a társadalmunkat!
2013. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!