Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és még csak kevés ideje vagyunk együtt de már pettingelni szeretne.És amikor már ezeket mondogatta nagyon berezeltem :( Mert még csak 14 évesek vagyunk vagy az már normális lenne?Szerintetek ciki hogy berezeltem?
2013. jan. 4. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a szíve mélyén mindenki berezel ettől, ha először kerül szóba. De majd feloldódnak a gátlások, amikor eljön a pillanat. Ha pedig szerinted korai, akkor mondd meg neki, és ha megértő, akkor nem lesz semmi gond.

Szerintem a petting nem feltétlenül korai ilyen idősen, de a szex igen. Persze, ez csak egy vélemény.

24 L

2013. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tudom hogy manapság azt mondják hogy az idő nem számít de szerintem 14évesen még várjatok vele és érthető hogy berezeltél

szerintem még korai,lesz bőven lehetőségetek még az ilyenekre

2013. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az számít, hogy mennyire vagy rá kész. Neked kell eldöntened, hogy mit érzel és mit akarsz. Mikor kész leszel rá, akkor kívánni fogod te is, és az erősebb lesz mint a para. Nem ciki felvállalni azt aki vagy, és kiállni saját magad mellett. Az a ciki, mikor valaki gyenge és befolyásolható.
2013. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!