Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet viszonylag olcsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet viszonylag olcsó szexi fehérneműt kapni? Mondjuk ami egy 1000esből kijön? Egy csodálatos éjszakával akarom meglepni a párom és ahhoz kellene.

Figyelt kérdés

Még valami: hogy tudnám ugy lázba hozni (amig nincs rajtam a fehérnemű) hogy aznap éjjel biztosan legyen szex?

Csak mert éjfélig dolgozik és ott tudnék vele az éjszaka előtt pár percre találkozni. Szóval mit tegyek h mire végez a munkával biztosan csak engem akarjon és ne legyen fáradt és kifogása sem?


2009. aug. 26. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

kínaiban vannak, szépek


írj neki egy sms-t amiben közlöd vele hogy otthon várod egyszál új szexi fehérneműben

2009. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi. légyszi irjatok minél több ötletet ha tudtok, mert tényleg felejthetetlen éjszakát szeretnék :)
2009. aug. 26. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

turiban vettem kb 100forintért harisnyaratót...(boltban 2-3000alatt még nem láttam)...ahhoz neccharisnya párszázforint,és kész is...


vedd fel,és csinálj magadrol fényképet,küldd el sms-ben...

nekem párom volt már h emiatt jött el hamarabb meloból:D

22/L

2009. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy menj ki a kínai piacra ;) :D
2009. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
piac
2009. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy 1000-ből mit akarsz??? Legalább egy 2-3 ezret szánjál rá....
2009. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: már ne is haragudj, de múltkor a piacon egy ezresből 6 gyönyörű melltartót vettem, és sokkal szebbek mint amit egyes boltokban lehet venni
2009. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a Lehel piacon vettem két franciabugyit 1000 Ft-ért..

a bugyik,tangák darabja 500 forint..és szééépek!

2009. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezért mondtam én is a kínai piacot, sokszor jobb cuccot veszel ott mint egy boltban és olcsón :)
2009. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos fehérneműt akarsz? Vegyél szalagot! Rövidáru boltban lehet kapni szövetszalagokat, veszel belőle annyit, h szépen be tudd magad csomagolni vele (ritkásan, csak a megfelelő részekre jobban betekerve) és a végére kötsz egy masnit! Csinálsz magadról egy szexi képet, ezzel a szöveggel: "Ma este én leszek az ajándékod, alig várom h kicsomagolj"! Úgy fog hazajönni, hogy csak úgy porzik utána az út!:)
2009. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!