Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti örülnétek ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Barátomnak készítek pár fotót magamról és csinálok egy naptárt belőlük. Gondolok itt, tangás, félmeztelen, képekre. Ti örülnétek neki? :)


Egy baki van, nincs nyomtatom így muszáj lesz elvinnem egy üzletbe, hogy kinyomtassák nekem. Az eladó nem fog rám furán nézni? :D A másik meg, hogy így meztelen képet nem is nagyon tudok csinálni :\


2013. jan. 4. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám a képet is, meg a nyomtatást is elintézném neked egy saját példányért. ;)
2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
naná, hogy örülnénk. vidd olyan helyre, ahol nem ismernek és mondd meg, hogy diszkréciót kész
2013. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen örülnénk neki.

Ha van egy megbízható barátnőd akkor nála kinyomtathatod, még a meztelen fotókat.

2013. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kiszel Tünde te vagy az?
2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok Kiszel Tünde :DDD a meztelen fotókat akkor sem merem elvinni
2013. jan. 4. 20:18
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem zavar, hogy a haverjai is látni fogják, esetleg a családja is, hogy mindenki egy ribancnak fog tartani, és előbb-utóbb a napiszaron kötsz ki, akkor csináld.

Én ha komoly barátnőm csinálná nem örülnék, ha olyan barátnő aki igazából nem érdekel akkor igen.

2013. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Van profi gépem, s foto papírom, ha megegyezünk segíthetek...:)
2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
de abba belegondoltál, hogy ha ezt kirakja a falra nem csak ő látja?
2013. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves Hatos! üzenném, hogy az minden vágyam, hogy ribanc legyek :DDDD Hozzáteszem, komoly barátnője vagyok, két éve együtt vagyunk. A másik meg, csak azért akarok naptárt, mert az "különlegesebb" mintha csak sima képeket adnék neki. Elmondtam neki mit szeretnék, nagyon örült neki, ő kérte hogy naptár formájában adjam oda, és nem fogja kirakni sehová.


Ha meg mégis, majd látsz a napiszaron :D:D:D

2013. jan. 4. 20:50
 10/18 anonim ***** válasza:

"Elmondtam neki mit szeretnék, nagyon örült neki, ő kérte hogy naptár formájában adjam oda, és nem fogja kirakni sehová. "


minek a kérdés?

2013. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!