Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek bárkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek bárkivel is, ha rossz a kisugárzásom?

Figyelt kérdés

És egyszerűen taszítok mindenkit és idegesítek, ha csak rám néznek?

Barátaim sincsenek nagyon, pasi meg még úgyse...

Légyszíves értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2013. jan. 4. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
változtass a kisugárzásodon.
2013. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz a kisugárzásod? Miért, fancsali képet vágsz, vagy nem olyan megnyerő a külsőd? Honnan tudod, hogy taszítod őket?
2013. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne idegesíts!:@


najó:) hát valami oka lehet... benned van a hiba, ha mindenkit zavar... gondolom a viselkedésed zavaró vagy zavarba ejtő, vagy nem tudnak mit kezdeni Veled

ha gondolod levelezzünk egy kicsit, abból hátha le lehet vonni a dolgot

2013. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Ez a kisugárzás mekkora urban legend már - pont mint a "Jó hozzállással manipulálhatod a szerencsét" a "bunkóság vonzó" meg a többi mantra...


De hasonló mesebeli dolgok még: jólét Magyarországon (Ferenc kedvence volt), tisztességes politikus, vidám élet, jószándékú neolibsi, "hasznos" újítás, magas nyugdíj, jó egészségügy, közbiztonság, "szegényember is lehet szerencsés" meg a többi...

2013. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hoogy fancsali, lenéző, túl mosolygós, vagy idegesítő stb... fejet vágnék, egyszerűen "mosolygok", vagyis normális fejet vágok, nem nézek, se csúnyán, se úgy, mintha beszívtam volna. Próbáltam már változtatni rajta, de mindig ugyanoda jutottam. Válaszként általában mindig azt kaptam, hogy nem tudják miért, de idegesítik őket a jelenlétem. A viselkedésemben sem lehet(szerintem) olyan sok dolog, eddig csak azt mondták, hogy túl halk, csendes vagyok, de másba nem kötöttek bele.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 4. 22:26
 6/7 Alexandra0908 ***** válasza:
édes istenem.a kisugárzás az,amikor belépsz 1terembe és mindenki megnéz,mert látnak benned vmi figyelemfelkeltőt.magabiztosan,öntudatosan és nem úgy mint 1 halálmadár...meg se kell szólalnod,nem kell semmit se csinálnod,hanem te árasztod azt akaratod ellenére.nem ezzel van a problémád,hanem a viselkedéseddel.azon meg tudsz változtatni.
2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alexandra próbáld meg értelmezni is, amit olvasol.
2013. jan. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!