Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz volt amit csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz volt amit csináltam?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor elmentünk kocsmába, és 'sokat' ittam és kavartam 2 sráccal. Ez nagyon gáz?

Légyszíves normális válaszokat!



2013. jan. 2. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez elég sok mindentől függ például hány éves vagy? te rossznak tartod e amit tettél? meg ilyenek. Szerintem az hogy kavartál velük de nem az ágyba vittek az még nem rossz dolog.
2013. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

hát ezt így kell csinálni :D egyébként értem, hogy azzal van a baj, hogy kettővel de szerintem nem tré.

persze attól is függ, hogy mennyire kavartál :D

2013. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát, engem például baromira nem érdekel.


És kérdés, mit jelent, hogy kavartál velük? Én napjában elég sok férfivel beszélgetek, szóval ha nálad is csak beszélgetés volt, akkor ne foglalkozz a dologgal. Bár egyébként se, megtörtént és kész.

2013. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

16/L

Nekem nem cink, esetleg hogy kívülállók mit gondolnak róla. Elég pletykásak és rosszindulatúak a városban a emberek.

Nem vittek ágyba, csak smároltunk.

Igen, az a baj hogy 2-vel.

2013. jan. 2. 11:40
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem gáz, ha egy lány több fiúval kavar. Én legutóbb egy ilyen lányt nagyon kiosztottam buliba, de ti tudjátok ez engem nem érint(:
2013. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Oszt mér osztottad ki? Nem mindegy neked hány emberrel kavar?
2013. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

én osztálykiránduláson smároltam 2 emberrel is:D még 15 évesen, leszartam az emberek véleményét, amúgy totál normálisan viselkedem, így ők sem kiáltottak ki emiatt ribinek:) azóta már elmúlt pár év, és lassan 3 éve van barátom:) a smárolásban nincsen semmi, fiatal vagy, szórakozz:) de azért ennél több ilyen korban cinkes lenne!

19L

2013. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De ezek után senki ne panaszkodjon, hogy nincs normális partnernek való nő és férfi!
2013. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
csak 2-vel? Ebben a korban az se lenne gáz, ha hattal nyomnád, egyszerre!
2013. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Megfogadtam tegnap, hogy 1-2 hónapig most mellőzöm magam az alkoholtól és a fiúktól, illetve az esti szórakozástól. :)

Nem akarok több ilyet soha. :)

2013. jan. 2. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!