Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan halnak meg úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan halnak meg úgy, hogy nem ismerték a szerelmi boldogságot?

Figyelt kérdés
Tehát nem volt legalább egy hosszabb, minden téren örömteljes kapcsolatuk. Mert én ilyen vagyok, már 42 éves F, bár mindent megtettem, nem tud összejönni az a bizonyos boldogság. Nem vagyok csúnya, sem hülye, lakásom, munkám van, bizonyos karriert is befutottam. Az, hogy volt egy-két futó szexuális kapcsolat meg sok plátói, az kegyetlenül kevés. Tudom, hogy türelmetlen vagyok, mert egész felnőttkoromban a beteljesülésre vágyok, ennél fogva nyugtalan és zaklatott, amit nem tudok leplezni, ezért kerülnek a nők valószinűleg, ez meg egy olyan ördögi kör, hogy gyakran gondolok arra, hogy minek az egész élet. Ha valaki ir nekem privátban, azt szivesen fogadom, főleg ha nőnemű az illető.
2013. jan. 4. 22:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is megyek khurvázni, nem várok a semire ,értelmetlen. De szerintem nőfüggő, én nem lennék ebben annyira biztos,hogy a prosti az semmi élményben az érzelmes szexhez képest. Ha találsz egy jobb hozzáállásút, akivel kb 5 perc alatt egymásra hangolódtok, megvan a szimpátia, akkor simán lehet olyan jó,mint egy egyéjszakás kaland ami nem pénz alapú. Az meg már bőven elég nem?!
2013. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Helike - na mi az a vélemény? Ird csak le nyugodtan, mármint hadd legyen teljes a keserűség pohara.

Kedves 20-as, kösz a vigasztaló mondatot, elhiszem, hogy neked is nagyon vacak. Sőt azt is tudom, hogy 24 éves koromban nem éreztem magam kevésébé vacakul, mint most...

A 21-esnek - na ja, ki kell próbálni...

2013. jan. 5. 00:23
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék arra, ki húzta le 0%-ra a válaszom hasznosságát 20-as kommentemben. Mert akkor vagy én vagyok állat, hogy van önkritikám, vagy nem ment át az üzenet, amit akartam mondani. Kiábrándító, elkeserítő, hogy egy ilyen választ 0%-osnak gondoljanak emberek. Azért mert azt írtam, lehet, hogy nekem is az lesz a megoldás, hogy meglátogassak egy elit hölgyet, mivel a komoly kapcsolatom után nem volt most alkalmam újabb komoly és semmilyen más kapcsolatra? Erre már én sem tudok mit mondani, arról nem is beszélve, hogy sosem bántottam itt se senkit. Igenis rosszul esik, hogy 0%-ra húztak le.
2013. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
tudom pajtás, én is szoktam írni ezeket a prosti szimpatizáns hozzászólásomat, mindig le van rántva 0 százalékra. Egyszerüen el kell tudni fogadni,hogy azokat az embereket,akik ezekre a lányokra szorulnak rá, akármilyen okból is, de mindenütt leszarják, kirekesztik, és lehúzzák. Itt meg azért tudd, rengeteg a párkapcsolatpárti, álmodózó tinilány, illetve az unatkozó friss családanyukák, akik azért kaparásszák lefele ezeket a véleményeket ahogy köll! szerintük. Szóval ne csodálkozz ezen. De én megértelek, én is megyek prostizni, vállald fel itt te is nyugodtan a véleményed, mert mindig lesz rajongótábora a fizetős lányoknak, és mi akik így gondoljuk, pont leszarjuk az áltag ember véleményét a szerencsés fejükkel együtt. A pontozás meg amúgy sem számít semmit sem, mert mindenki a szöveg szimpátiatartalma alapján pontoz, nem hasznosság alapján, ez így megy, és ezt el kell fogani, Egy ideje már én is ezt teszem, visszahúzni azokat, akik engem húznak le, és leszarom. Aki nem elvtárs ,az pusztuljon %-okban!
2013. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Kicsit azért csodálkozom, hogy annyira biztok a "elit hölgyekben". Nekem sajna nem volt velük szerencsém, vagy megloptak, vagy képtelenek voltak feltüzelni. De eleve az, hogy max.1 órád van az akármire, jelentős hátrányt jelent.
2013. jan. 5. 09:53
 26/27 anonim ***** válasza:

Rosszul választottál kérdező. De ez akármelyik nem fizetős lánnyal is ugyanígy van. Ha egy alapvetően elváros önző kapzsi pénzremenőset választassz aki nem prosti mégsem, azzal ugyanúgy meg lehet szívni, ha egy dögunalom gyökér lányt fogsz ki azzal is megszívod, ha egy látszólag tüzeset, de egy darab szarként fekszik az ágyon miközben reszeled, azzal szintén megszívod, és egyik se fizetős prosti. Ez szerencse kérdése,hogy kivel leszel boldog.

Ha jól választassz,akkor egy profi, tényleg jó hozzáálláső prostilány még lehet százszor nagyobb élmény is mint egy elvárós, pofahúzogatós átlaglány.

Az mit jelent,hogy megloptak? Az eleve alapszabály,hogy csak annyi pénzt viszel prostihoz, amennyi a telefonban le lett fixálva, hogy mi mennyi miért, és akkor nem ér meglepetés. Nem +50 ezer forinttal a zsebben szokás fizetős nőhöz járni biztos ami biztos alapon.

Bár elég nagy gyökér lehetett ez a szolgáltató, emg rá is nyomhatták a beszámoló oldalakon már a stigmatizáló "kerülendő" jelzőt az ilyen hozzáállása miatt, ez nem fog megélni ebben a szakmában.

CSak azok a prostik működőképesek hosszútávon, akik azért jól is végzik a dolgukat. Tudni kell jól választani. Nem a legolcsóbb, leghitványabb, legbizonytalanabb gyökerekhez kell ellátogatni, és nem lesz gond.

2013. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ez a véleményük: 'kis puhapőcsű picsogó férfiatlan fatökű impotens, aki még egy nőt se bírt ennyi idősen szerezni"


És igen, a #20-asnak annyira vacak, te, hogy már 4 TELJES ÉVE nem volt nővel (irónia).


A kérdező ennyi idősen szűz volt, én is, és még oly sokan. Csak hogy érezd a probléma súlyát. Olvasd el, amit a #6-os hsz-ben linkeltem.


Kérdező: Nem tudom, ezt olvastad-e már? Kedvenc magyar nyelvű írásom a témában: [link]

2013. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!