Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyerekkel összebarátkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gyerekkel összebarátkozok, akkor az anyjával is sikerülhet?

Figyelt kérdés

2 utcával arrébb lakik egy lány az anyjával és az 5 éves gyerekével. Az anyjával ismerkedtem meg először mert egy helyen dolgozunk, egész jófej család, nagyon megszerettem őket és igazából azt a lányt túlságosan szeretem de ő ezt nem tudja, illetve nem mondtam neki. Sok közös van a kisfiúban és bennem, nagyon jól kijövünk és gyakran jön át hozzám, néha én vigyázok rá. Beszéltem már a lánnyal nekem nagyon bejön, esküszöm, hogy jobbat nem is találhatnék. Szívesen elhívnám valahová csak félek, hogy visszautasítana és az gáz lenne. Úgy terveztem, hogy ma délután amikor jön a gyerekért megkérem, hogy kajáljanak velem de nem mertem. Nem vagyok puhapöc$ de sokkot kapok hogyha rám néz. Majd talán legközelebb megpróbálom. Azt hiszem több időt kéne együtt tölteni de nem tudom hogyan. Mit tegyek, hogy elé merjek állni rendesen és ne beszéljek hülyeségeket? Van valami jó ötletetek hogyan barátkozhatnék össze vele?

27/F


2013. jan. 4. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne a gyereket használd, úgy fog rád nézni, mint a véres rongyra, ha megtudja. Állj elé és kérdezz rá, ennyi. Biztos kedveli a határozott fiúkat. És ha megtudná, hogy ilyen gondod van, nem is biztos, hogy lenne kedve hozzád..
2013. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tiszta aranyos vagy :D

Hát figyelj, szerintem hogyha a gyerek bír téged akkor már nem veszett az ügy. Az is lehet, hogy ehhez nincs szükség a gyerekre csak szedd össze magad és határozottan, mégis kedvesen állj elé és hívd meg. Ha nemet is mondana (bár nem hiszem) nincs belőle semmi, legalább megpróbáltad és talán értékelni is fogja.

Sok sikert! :D

2013. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a lány helyett a gyerekkel kezdesz haverkodni, az még félreérthető is lehet.
2013. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne a gyereken keresztül próbálkozz, hívd el nyugodtan valahova. Kettesben lenne a legjobb szerintem. Jó hogy szereted a gyerekét is, az már pozitívum hogy neked nem probléma hogy ő anya, de a nőt hódítsd meg benne. (ezt az utolsó pár szót nem tudom kevésbé drámásan leírni, bocsi.)
2013. jan. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

@2


Köszönöm, ketteske. Kérlek, ne átallj kioktatni általad igényesnek vélt, s ideillő szófordulatokból, szomjazom szavaid.


Az a primitív volnék, aki folyton képezné magát, engedd meg hát, hogy Tőled okuljak.

2013. jan. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!