Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha itt sír sok pasi, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt sír sok pasi, h a lányoknak csak a bunkók kellenek, miért van fordítva is így?

Figyelt kérdés

Én tényleg az a szende, természetes külsejű kis félénk szűzike voltam...rám se néztek a fiúk. Ha meg odajöttek, csak szórakoztak rajtam, meg kibolondoztak.

Volt egy barátom, imádtam, aztán egyszer csak dobott sms-ben azzal, hogy engem nem lehet szeretni, talált jobbat.

Idősebb lettem, és most plázacica külsőm van. Sok pasit h.lyítettem, meghívtak italra, meg sütire, ilyenek, és volt aki addig tepert, hogy "jártunk". Egyikkel se feküdtem le, 2-3 hétig szivattam őket, néha nagy kegyesen rájuk értem, meg volt hogy nem vettem fel a telefont...minél szemetebb voltam, annál jobban küzdöttek. Az arcukba mondtam néha, hogy szórakozok a pasikkal - mind azt hitte, ő a kivétel... és amint kezdtem őket sajnálni eszembejutott, milyenek voltak régen velem, mikor ronda voltam.

Nem tudom, miért a bunkóságot szeretik. A rendes srácok közül is sokan. Odajönnek és tűrik hogy kinevessem őket, nem is rövid ideig. Aztán meg mondják, hogy a lányok ezt szeretik...dehát ők is!

Meg a másik, hogy tényleg elég, ha valaki "fullos"?

Mostanra kinőttem ebből a korszakomból hogy szivatom a pasikat, de nem kell semmilyen kapcsolat. de azért szeretném megtudni, miért ez a viselkedés a vonzó. Az elérhetetlenség miatt?


2011. okt. 17. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez így van. Voltam így lánnyal. Mármint én a pasi voltam az ilyen szituban. Igaz utólag átgondolva jó tapasztalat volt. Most ha összeakadnék egy ilyennel, úgy b@sznám ki mint macskát sz@rni!
2011. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és miért hagytad, hogy ilyen legyen veled?
2011. okt. 17. 21:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van.És nem attól függ ez hogy az illető nő vagy férfi.Ilyenek az emberek.Minél jobban elérhetetlen valaki annál jobban kell neki.persze vannak kivételek,mint mindenben
2011. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Tőlem független dolgok miatt, már vagy 1.5 éve elég kiszolgáltatott helyzetben voltam párkapcsolat terén. (Nem volt lehetőségem ismerkedni). Közben megismertem ezt a lányt akinek még a nevét sem tudtam, és aki teljesen más arcát mutatta (kedves volt, aranyos, könnyesre röhögtük magunkat együtt), és nem akartam elb@szni. Megtettem volna mindent érte mert azt hittem ő az aki tleg más mint a többi átlag csaj, ő az a aranyos-kedves-szeretni és nem scak dugni való. Menet közben kiderültek róla érdekes dolgok. Pl h a város 3/4-e már átment rajta, meg h ő ebből sportot űz. Sőt erre még büszke is volt, nyíltan bevallotta. Azt hittem csak vicc az egész, mert egy ilyen rendes-kedves lány nem lehet ilyen velejéig romlott. Nem hittem neki. Utólag kiderült h nem viccelt...
2011. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval összefoglalva azért hagytam neki mert nem olyan lány benyomását keltette, amilyennek mondta magát. Nem hittem neki.
2011. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igenis van különbség a 2 között

a lányok valóban magába a bunkó srácba zúgnak bele.a fiúk számára ha egy lány pitsás az kb azt jelenti hogy le lehet szólítani mert nyilván ha ekkora izé akkor nem korlátozzák őt a szülei.egy szűzies halk lány ha nemigen áll szóba a fiúkkal akkor azok mögé(és gyakran így is van) vaskalapos szülőket képzelnek ahol egy idegbeteg apa viszi miheztartás végett el előzetesen "kocsikázni" a fiút,mondván"rajtad tartom a szemed és jajj neked ha megbántod..."

tizenéves, és huszonéves koruk elején lévő lányoknál valahogy így megy

2011. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
nem tudom más hogy van ezzel, de nekem nem jönnek be a pláza cica külső és a szivatás sem, viszont én is itt szoktam "sírni" amit én csak terápiának neveznék :D
2011. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

tehát ez is benne van, hogy a félénk lányoktól emiatt "félnek", hátha terrorban vannak tartva, és inkább a nagyszájúakkal állnak le?

na erre pl. nem is gondoltam.

mondjuk nekem normális őseim vannak, egyszerűen csak csendesebb voltam régen...aztán megváltoztam

2011. okt. 17. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel vitatkoznék. Az a baj sokszor a - nevezzük strébernek -, lányokkal, hogy hiányzik belőlük a nőies vonzerő. Nem keltenek szexuális vonzerőt (mint ahogy a kisfiús jófiúk pl). Nem azt akarom mondani h csak az a rib@nc a vonzó akinek kint van a melle meg a segge (nem vagyok álszent, nem tagadom h vonzó), de van egy középút, ami nagyon ritka. Az amikor látszik a lányon h kedves, tündéri, szeretni való és nem egy tucatrib@nc, de mégis van benne valami dögös és szexis nőiesség.
2011. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Walk With Me ***** válasza:

Én észre szoktam venni az amúgy szép, mégis "szürkébb", csendes lányokat. Persze nem sok ilyennel találkoztam, de én sosem a sminkben, meg a kipakolt mellekben láttam a szépséget.

Lehet, hogy az a sok srác akit kinevetsz aztgondolja, hogy velük nevetsz, vagy mivel szép vagy egyszerűen úgy gondolják, hogy megéri eltűrni a bunkóságod mert hátha megfektethetnek.

Engem biztos, hogy taszítana egy ilyen lány, lehetne akármilyen "fullos".

2011. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!