Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem megy nagyon nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem megy nagyon nehezen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Mintha minden lány lúzerlapátra tenne. vagy valamiért nem érezne olyan jó partynak.... nem tudom mit ronthatok el. szerintem nem a külső a gond hanem elsősorban a kommunikációm. ?..
2013. jan. 5. 09:50
 1/5 fospuska ***** válasza:
100%
vagy olyan csajokra hajtasz, akiknek más a fontos,mint amit te nyújtani tudsz vagy akarsz.
2013. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ne próbáld beadni, hogy te vagy a buli bikája, ha nem te vagy... Nem önmagad adod, az a te legnagyobb problémád, hanem megpróbálod felszedni.
2013. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első 2 válaszoló el is mondta a 2 lehetőséget.
2013. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet a baj, hogy túl gyorsan próbálsz közeledni. Éreztesd te is a nővel, hogy nem kaphat meg olyan könnyen, légy egy kicsit titokzatos, mert azt szeretik. Egy nő sem szereti, ha a férfi túl gyorsan behódol neki. 25/F
2013. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te egy szar jellem vagy, egy társadalomellens, full negatív, pesszimista önző csicsicsííra, akkor add ám nyugodtan magad, légy őszinte a lánnyal, olyan 6 másodperc alatt takarít el jó tetves picába!

Randi= képmutatás. Játsz, szinészkedj, komádiázz, humoristáskodj, varázsolj, légy hú-Dini, aztán majd egyszer talán elbűvölöd.

2013. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!