Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti értékelitek, ha...

Lányok! Ti értékelitek, ha leszólítanak az utcán a fiúk?

Figyelt kérdés
Van értelme így próbálkozni, vagy egyből elkülditek? Milyen a kinézet / szöveg aránya? :D Melyik az ami jobban dominál? Mi a jobb, ha kerek perec megmondják, hogy szimpatikusnak tűntél és ezért ment oda, vagy ha indirekt módon próbál kapcsolatot teremteni veled? Kort írjatok, köszi.

2013. jan. 4. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

attól függ hogy milyen szöveggel jönnek,ha az tipikus csak szexre megy félének tűnik elhajtom,ha normálisnak tűnik adok esélyt hogy jobban megismerjem

19L

2013. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

most ez olyan dolog, hogy te is kinézet alapján ítélsz :)

fontos, de nem az fontos, hogy tökéletes legyen nagyon szép, hanem hogy tetszen az illető nekem ( ugye mindenkinek van egy ideál, szereti ahhoz mérten keresni a párját mindenki)

én személy szerint csíptem mindig is az olyan embereket még ha úgy mond nem is tetszett, de oda jött és azt mondta ,, nem kertelek, de nagyon csinos vagy és nagyon tetszel és szimpatikus vagy szeretnélek megismerni" volna rá lehetőségem....

és ha az illető bejött akkor igen azt mondtam miért ne??!!

de amikor odajön és sunyiskodik és méghozzá bénán is...az sose utal arra, hogy valami tisztességes dolgot akar....

ez az őszintén oda lépek, dicsérendő és még ha nem is alakul ki belőle komoly, szívesen tartom a kapcsolatot utána

2013. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
nagyon nem ertekelem. k**vara nem.
2013. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én értékelem, ha úgy jön oda hozzám, hogy őszintén megmondja miért, nem pedig, "szia, nem tudod, mikor jön a 24-es busz?.....egyébként van barátod?" Szerintem ez gáz, az ilyeneket elküldöm. Persze, ha tényleg csak a busz menetrend érdekli, az nem baj, csak ne keverjük a kettőt egymással. Szóval ne találjon ki hülye indokokat.


A kinézet annyira nem fontos, legyen igényes, ápolt, és ha jófejnek tűnik, vagy megnyerően beszél, akkor adok neki egy esélyt. 19/L

2013. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem csak az illető lánynak növelnéd az egóját, A komolyabb kapcsolatok nem így fognek megszületni. 18/L
2013. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem értékelem. Nem azért megyek ki az utcára, mert ismerkedni szeretnék, hanem mert el akarok jutni A pontból B-be. Ha mondjuk egy kávézóban, vagy könyvesboltban jön oda valaki az még oké, de ne az utcán.
2013. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5: "A komolyabb kapcsolatok nem így fognak megszületni."

Jobb ha várom, hogy egyszer talán egy olyan társaságba kerülök, ahol váratlanul egy hozzám illő lánnynal kerülök kapcsolatba? Baj ha nem várom a sült galambot? Nem hinném, hogy gáz ha megpróbálok tenni érte. Hatodiknak pedig azt üzenem, hogy Te lennél legjobban kiakadva, hogyha meglátsz egy általad helyesnek vélt srácot, próbálsz szemezni vele, de nem megy oda hozzád.

2013. jan. 5. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem tudhatod, hisz nem ismersz, de nem, nem akadnék ki.
2013. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne mond már, hogy nem lenne rossz érzés. :D
2013. jan. 8. 22:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem várom el, hogy odajöjjön hozzám. Sőt, nagyon meglepődnék, ha odajönne.
2013. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!