Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szép egy rövid és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szép egy rövid és teltebb férfiláb is? Vagy csak a hosszú férfilábakat szeretik a csajok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
szerintem egy csaj nem a férfilábak szépsége fogja meg hanem az arc a test kidolgozottsága ha izmosabb lábat akarsz akkor fuss vagy biciglizzél!
2009. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
jaaajj, mi nem a lábatokat nézzük,hiszen nem azal kommunikálunk!az összhatás a lényeg és h ne legyen olyan vézna mint 1 lányé! Jólvan rátok is hat a média...már vártam :D én csak vagyok és 163cm,és eléggé rövid lábaim vannak, kicsit aránytalanul,ami magassarkúban nem látszik de sportcipőben igen.És? kit érdekel,aki a lábam v mellem v akármi testrész miatt szeretne csak,az mehet is a fenébe.Amugy is mindig dudálnak a kocsiból,lépten nyomon beszólnak,s 3éve van egy nagyon komoly kapcsolatom!úgyhogy nem áz a rövid láb,de ha lehet akkor a műhajú műmellű partypics*kat kerüld,nah azoknak gáz :)
2009. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jesszusom:D Én nagyon válogatós vagyok pasik terén, pl. a pasifenék már-már fétisem:D De a büdös életben egyszer sem néztem a pasik lábát, SOHA:D Szóval no para, don't fos, ugyanis egy nőtől sem hallottam volna, hogy pasilábakról beszélgetnének, pedig van jópár ismerősöm, barátnőm:D

20/L

2011. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet szép az :) Nekem még tetszik is.Persze nem úgy hogy lóg rajta a háj,de kicsit teltebb lehet,s rövidebb.Én megnézem a pasi lábait is,a fenekét elsöként ha elöttem halad az illetö.Szóval :P


17/L

2011. máj. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik. Minden lehet szép. Én mondjuk csak azt nem szeretem ha nagyon szőrcsimbókos, de a barátnőm meg ettől gerjed...
2011. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!