Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú aki úgy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú aki úgy is eltud menni hogy nem nyúl magához?

Figyelt kérdés
egyszerűen csak egy lánnyal fekszik,és csókolóznak, simogatják egymást. létezik olyan hogy úgy elmegy hogy magához se nyúl? :D csak érdekel :D
2013. jan. 5. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még a kilincshez sem nyúlok.
2013. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Somindent megteszek, ha kell, de ez rajtam kifog. Nem!
2013. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Grim13 ***** válasza:
Igen van ! Csak felállt Ba+ oszt elment ....
2013. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát amikor dugok akkor nem nyúlok magamhoz..pont
2013. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyes nők is képesek rá, amúgy könyv is van róla, álítólag a szex egyik legélvezetesebb formája ha egy pár annyira szerelmes, hogy csak egymás simogatásával csókolgatásával eljuttatják egymást a csúcsra... amúgy kamasz kisfiúknál sokszor előfordul, hogy pl álmukban ejakulálnak, vagy felnőttek ha nagyon sokáig nem ürítenek patront...
2013. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Steiner Kristóf
2013. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányoknak ez könnyebb. Nekik több erogén zónájuk van a testükön. Például a melle sok lánynak ilyen. Hallottam már olyat, hogy valaki pusztán a melleinek az izgatásától elélvezett, a puncijához nem is kellett nyúlnia közben. A fiúknál inkább a péniszre koncentrálódik minden, annak a fizikai ingerlése szükséges. ;)
2013. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lefekszel az ágyba, egy puha matracra, elképzeled, hogy az egy lány és úgy mozogsz fel-le, mintha vele csinálnád. Nekem ez működik, bár nem igazán szeretem, jobb a "kezes" módszer. De ez már más kérdés.
2013. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Létezik, a barátom is ilyen néha, amikor már rég találkoztunk.
2013. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd ma este kipróbálom :D
2013. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!