Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha férfi ide nyúl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha férfi ide nyúl a nőnek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel nagyon jóba lettünk. Azt hiszem kedveljük egymást, de mer egyikőnk sem lépni.


Nem rég találkoztunk. Mellém ült, illetve egy srác mellé.

Aztán azt mondta így nem jó, én üljek kettőjük közé, középre.


Arra lettem figyelmes, higy hirtelen matatni kezdett, odaadott valamit a srácnak, meg stb, és nagyon finoman a hátam mögött átnyújtott neki valamit és finoman végigsimizte a keze a derekamat, ahogy az ingem fel volt csúszva. Érintete a keze a csupasz derekamat hátul, teljesen beindította a fantáziámat.


Direkt tehette, miért? Ez volt az első alkalom, hogy megérintett, a bőrömhöz ért.


2012. aug. 4. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
mond már meg édes leányom, mi a franc indított be ezen ?
2012. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát vagy nagyon kanos, vagy bejössz neki... bocs a rövid válaszért, de nem tudom tovább kifejteni :)
2012. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi indított be?


Az, hogy közel 1 éve, hogy bármit megadnék érte, persze leplezem, de egy érintése megbolondít. Olyan puhán, finoman siklott át a keze a hátamon (derék).

2012. aug. 4. 17:59
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Kérlek csak koszos volt a keze és megtörölte.
2012. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kérlek, csak színtévesztő vagyok , így a zöld helyett a piros mancsira nyomtam. Sorry! :)
2012. aug. 4. 18:05
 6/14 anonim ***** válasza:
KINO-zott, ügyes gyerek! :)
2012. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kínoz már ő hónapok óta, bizony ügyes. Jól bele is zuhantam, nem gyengén. :)
2012. aug. 4. 18:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ezek nagyon-nagyon édes érintések.Biztos akar valamit de szerintem kicsit kéresd magad,az ilyen imád kacérkodni.
2012. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

1 éve játszuk ezt. Hol én vagyok az érdeklődő és ő vesz vissza, hol fordítva.


De lesz-e ebből valaha valami? Nem tudom.

2012. aug. 4. 18:19
 10/14 anonim ***** válasza:
hát reméljük nem lesz belőle semmi
2012. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!