Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik kifejezetten a művészlelkekre buknak?

Figyelt kérdés
Legyen az bármilyen művészeti forma, és ha igen, mi az esetetek?
2013. jan. 5. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne.. Ha fest vagy zongorázik. Az nagyon szép:)
2013. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönne egy zongorista vagy egy író.


24/N

2013. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is művészlélek vagyok, szóval persze :) ha van közös érdeklődési körünk, beszédtémánk, és a gondolkodásunk is hasonló akkor olyan embert találtam amilyet eddig még életemben nem :D
2013. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy Pál Dénest elfogadnék. :D
2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

zongorista, író, festő... akármilyen művészt ismertem/ismerek (családban is van) mind különleges, érdekes ember.

persze vannak köztük betegek, de nem őrájuk gondolok most

meg nem az ilyen önjelölt művészekre, hogy 10-ből 8 pasi pötyörög gitáron valami kimondhatatlan nevű együttesben akik inkább zajt mint zenét produkálnak és a csajnak az a dolga hogy a próbateremben hallgassa naphosszat a kínlódásukat :D

hanem azokra gondolok, akik lehúztak minimum 8 évet zenesuliban és mondjuk saját zongoradarabjaik is vannak ahogy nekem

vagy oltári jó tetkókat terveznek amit szintén imádok csinálni énis

2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A.Romanov ***** válasza:
Én rajzolok írok és zongorázok, akkor most szuper esélyes lennék? :)
2013. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam olyan művészlélek lánnyal, aki külsőre is bejött volna. :(

Dr azért sok sikert neked Kérdező!


Művészlélek/F

2013. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Művészélek vagyok én is. Ha zenélne vagy írna mondjuk
2013. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, pl én! Igazából ha valaki valamilyen művészet iránt érdeklődik az nálam már alapból szimpatikus. Amúgy legjobban az énekesek jönnek be, aztán táncosok, olyanok akik hangszeren játszanak, fotósok, rajzművészek, grafikusok. Szóval nagyrészt azokat az embereket bírom jobban akik ugyan az iránt érdeklődnek mint én! :D
2013. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Művészlélek vagyok én,

De nem éppen jól tanuló legény..

2013. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!