Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ennyire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire egy csaj akit alig ismertem?

Figyelt kérdés
Külföldröl jott 1hétre látogatoba a legjobb haverom barátnöjének a barátnője.És mivel mindig összejárunk haverommal a csaj is eljött és én meg összekerültem vele de ma hazament külföldre és nagyon hiányzik sírni tudnék ugy hianyzik.Hogy lehet ezt tulvészelni?Vagy majd az idő megoldja? Bocsi a helyesirasi hibakert nemmagyar a billentyuzetem 22/F
2013. jan. 5. 20:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég dedósan hangzik de sajnos ez van :S
2013. jan. 5. 20:19
 2/8 Patrik24 ***** válasza:
Sírni tudnál ...egy hét után...Hát 22 évesen én ha ilyen lennék nagyon sürgősen magamba néznék, mert ez nagyon nem egészséges.
2013. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tomikazu válasza:
Te aztán igazán szerelmes vagy ! :)
2013. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez barátom azt jelenti hogy bejött neked a lány:) Jobb ha elfelejted idővel jó, lesz meg 1 hét az semmi. Még ha 1-2 hónapról lenne szó az mástészta lenne.
2013. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én se értem magam az a baj.
2013. jan. 5. 20:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig volt már több kapcsolatom de ilyet nem sokszor éreztem.
2013. jan. 5. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok embert szeretünk meg életünk során, de annál is többet kedvelünk meg. Viszont csak maximum csak egy emberbe leszünk úgy igazán szerelmesek. Ha olyan mázlista vagy, hogy te megtaláltad ezt az egy embert, akkor miért hagytad elmenni? Keresd meg és szeresd!
2013. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KB 3000km van köztünk ő lett, én magyar, de angliába élek 7éve.Nekem itt van mindenem neki meg ott.elég rossz egy helyzet bárhogy gondolkozok nem tudok közelebbkerülni hozza..
2013. jan. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!