Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baromság lenne írni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baromság lenne írni az exbarátomnak?

Figyelt kérdés

Nem újrakezdeni akarom, csak nem akarok haragban lenni vele.

Elég csúnyán váltunk el, de elméletben barátok maradtunk. Ahhoz képest nem is beszélünk egymással, ami nekem rosszul esik.

Nem érzek iránta semmit, ezért gondoltam hogy rendezhetnénk a barátságunkat legalább.

Nagyon nagy hülyeség lenne, ha ráírnék?

17/L



2013. jan. 5. 20:22
1 2
 1/11 Patrik24 ***** válasza:
Miért akarsz vele barátkozni??
2013. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem is fura lenne, ha több év után semmit sem beszélnénk, mivel mialatt együtt voltunk minden áldott nap beszéltünk egymással több órákat minimum.

Megpróbáltam, hogy nem beszélünk, 3 nap múlva jött, hogy ő ezt nem bírja, annyira fura, hogy nem beszélünk, és ne szakadjon már meg a kapcsolat.

Szóval nincs semmi, csak beszélünk, mert fura lenne, ha nem.

De ez egy eset és egy vélemény, úgyhogy ahogy érzed.


21L

2013. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Én is most írtam az exemnek újévre, mert szeretnék vele jóban lenni, hiányoznak a beszélgetések, és én se akarok semmi többet. Szóval meg tudlak érteni.
2013. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak a sajat sztorimat irtad volna le.

En megkerestem, utana egy ideig joban voltunk, de vegul kiderult, hogy o felre ertette az en barati kozeledesemet, azt hitte ujra akarom kezdeni, ezert megint osszekaptunk, es nem is hagyta, hogy en is elmondjam a dolgokat a sajat szemszogembol...

Megprobalhatod, hatha sikerul, de en nem zargatnam a helyedben. Lehet, hogy o is felre ertene a kozeledesedet, es megint rosszul sulne el a dolog... Ami volt, elmult, mar biztos nem haragszik, hagyd inkabb, hagyjatok egymasnak beket, had elje az eletet, Te is a tiedet. Szerintem...:)

2013. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én a világ legnagyobb ostobaságának érzem ha tartom a kapcsolatot az exemmel....nem azért váltak el útjaink mert olyan jól megvoltunk együtt
2013. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#1: Azért, mert mielőtt összejöttünk volna, barátok voltunk. Hiányoznak azok az idők, jó volt akkor. És mivel már egyikünk se szerelmes a másikba, újra működhetne. Sokkal jobb, mint nem szólni a másikhoz.
2013. jan. 5. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottatok? Kihűlt a szerelem, vagy valamilyen sérelem volt az oka?

Ha harag van köztetek, és még valamelyikőtök szerelmes, akkor nem érdemes nyaggatni egymást egy ideig. Később lehet, ha még érdekel titeket a másik.

2013. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, azzal az indokkal, hogy már nem szeret. Igaz, akkor nagyon kiborultam, de nem írogattam neki, nem hivogattam, úgy ahogy békésen viseltem. Lenyugodtam, túltettem magam rajta, viszont haverként tényleg hiányzik.
2013. jan. 5. 20:32
 9/11 Patrik24 ***** válasza:
Azok az idők már soha nem térnek vissza, az már elmúlt. Egyébként pont azért volt olyan jó, mert utána egymásba szerettetek (feltételezem). Szóval magamból kiindulva én úgy vagyok vele, hogy az exeim hagyjanak békén:D
2013. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg, ha rajtad nem múlik. De bárhogy is áll hozzá, azt tartsd tiszteletben. Talán nem lesz olyan, mint régen, de lehet, hogy még kellemesebb is lesz. De ez mindkettőtökön múlik. Olyan szabály nincs, hogy ne lehessen tartani a kapcsolatot egy régi szerelemmel, vagy hogy törvényszerűen rosszul sül el, ha mégis. Ugyanis neked nincs ellenérzésed és nem hiszem, hogy egyedül vagy ezzel. Kérdés, hogy ő mit szól.
2013. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!